Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
95 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
ruyamda evdeydim haber veriyorlardı dışarı çıkacaz diye.50-60 yaşlarında üç tane bayanla dışarı dolaşmaya çıkıyorduk.üç bayanıda tanımıyordum ama ruyamda akraba ya da yakınımdılar.üçününde saçları kısa ve sarı renkteydi.yürümeye devam ederken kadınlardan biri diğer ikisine diyorduki biz evi satmaya karar verdik (eski parayla) 90 milyar 900 milyona satacaz diyordu. biraz ilerledikten sonra apartmanların arasında boş bi alana geliyorduk ama şehrin içinde olmayacak kadar güzel ve yeşil bi alandı. yerler çimenler ve yeşilliklerle kaplıydı ve ağaçlar vardı, hava güneşli ve çok hoştu bahar günü gibiydi, huzur veriyordu bana ortam ve havanın, güneşin güzelliği. altında bulunduğumuz ağaca kocaman bi kuş kanatlarını açarak konuyordu birden.biz ürküyorduk ve kafamızı kaldırıp bakınca o kuşun bi akbaba olduğunu görüyorduk ve hemen uzaklaşmaya çalışıyorduk. ben ilerleyince akbaba ağaçtan uçup yere konuyordu ve peşimden gelmeye başlıyordu ayak bileklerimden ısırmaya çalışıyordu ama ben kaçmaya çalışıyordum. yeşillikler arasında dikenler çıkıyordu önüme ve ben ayaklarıma batmasın diye üzerlerinden atlayarak koşmaya kaçmaya çalışıyordum. sonra önüme bi arı geliyordu vızır vızır uçuşuyordu önümde ve yerdede yeşil renkte bi tırtıl görüyordum . ben akbabadan kaçmaya çalışırken bi de bunlar çıktı yoluma, üzerine bi de dikenler ama ben koşmaya devam ediyordum.
yorumunuz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Lusid Rüyacı (72.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Şu anda hayatın biraz kontrol altında, kendini özgür hissedemiyorsun ancak bilinçaltın bu sürecin gelecek dönemdeki olgun Seher için bir yatırım olduğunu söylüyor. Gelecek gayet huzurlu ve istediğin gibi naturel ve özgür, yani çabaların boşa gitmeyecek :)
Bu sebeple seni rahatsız eden gündelik sıkıntılara fazla yüz verme, bu arada enerjini tırtıklamaya çalışan bir insan var ona da fazla kendini hırpalatma canım. (en büyük enerji çalma işlemi, sana sürekli kendini acındıran ve dert anlatan kişiler tarafından yapılır, bu bazen yabancı ama çoğunlukla aileden kişilerdir.)

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 31 okuma
13 Ekim Rüya kategorisinde Melisa234 Rüyazede (102 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
5 Temmuz Rüya kategorisinde Zeyneb Karabasan (-167 puan) yazdı
0 oy
1 yorum 32 okuma
20 Mart Rüya kategorisinde Demet Rüyazede (70 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 35 okuma
7 Mart Rüya kategorisinde Kedi7777 yazdı
+1 oy
0 yorum 30 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma
5 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
27 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Buket yazdı
+3 oy
0 yorum 23 okuma
+4 oy
1 yorum 11 okuma
23 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Cansu yazdı
+4 oy
0 yorum 27 okuma
23 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.3k yorum

12.1k düş-ünce

2.4k üye

85 Aktif
2 Üye ve 83 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9137
Dün : 55749
Toplam : 11118372
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1556 e
  2. Karga - 80 e
  3. Yaren1989 - 35 e
  4. yok - 30 e
  5. Rüyazede - 20 e
  6. seli - 19 e
  7. B - 19 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...