Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
21 okuma
önce Rüya kategorisinde
önce düzenledi
Merhaba Rüyamda berrak su içinde oturarak yüzüyorum geri geri su derindeğil sonra şaşırıyorum yüzebiliyorum diye sağ tarafımda uzun yeşil bitki gördüm uçlarında beyaz çicekleri vardı ve çok düzgün bi sırayla dikilmişlerdi ama suyun içinde ve bi kök sarımsak vardı aralarında onu sökmeye çalıştım sonra incirler satan birini gördüm ve bembeyaz incir aldım ikiye böldüm içi sarıydı ve yedim inciri sonra büyük biağaç gördüm iple bağlanmış sanki yıkılmasın diye yorumlarmısınız rüyamı (bende karis ten rica ediyorum)

1 yorum

0 oy
önce Rüya Yorumcusu (18.4k puan)
önce düzenledi
Merhaba,
Öncelikle yorum isteğiniz için teşekkür ederim :)
Yine çok ferah iç açıcı bir rüya ile karşılaştım.
Verdiği his tamamen pozitif
Siz şu an negatif bir dönemde olabilirsiniz. Daralmışsınız ama kendi sınırlarınızı zorlayarak yeni işlere kalkışacaksınız. Berrak bir su ve bu suda yüzmek başarıdır, refaha ulaşmak demektir hep. Çok derin olmaması da henüz başlangıç.olmasına yoruyorum. Gördüğünüz düzenli çiçekler sazlık olur nilüfer olur vs su kıyısındaki çiçekler de güzelliktir hayırdır bekar biri için hayırlı kısmettir sarımsak genelde olumsuzdur ama siz onu fark edip ayıklayarak bundan kurtulacaksınız. İncir de yine kısmettir kazançtır berekettir bu rüya bolluktan yıkılıyor :) inciri bir de afiyetle yemişsiniz yani güzel günler yakın. İple sarılmış ağaç, ağaç gövdesi de güçlü bir aileye veya oturmuş iyi kazançlı bir işe yorulur. İple sarılmış olması da onu koruduğunuz anlamına geliyor olabilir. Müjdemi isterim artık :)
Sevgiler
önce
Çok teşekkür ediyorum harikasın daraldığımı bile bildiniz yorumlarınız süper inşallah yorumladığın gibi olur :))
önce Rüya Yorumcusu (18.4k puan)
Rica ederim :) güzel haberlerinizi almak dileğiyle

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 8 okuma
20 Şubat Rüya kategorisinde Gül yaman yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
29 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 51 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
21 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Emrah yazdı
+2 oy
1 yorum 13 okuma
13 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Elif yazdı
0 oy
0 yorum 33 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
1 yorum 6 okuma
21 saat önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 26 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 12 okuma
4 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...