Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
yeniden gösterildi
Rüyamda uzak bir şehirde konuştuğum kişinin yanıma geldiğini gördüm. Ben ödevimi yaparken o bulaşık yıkıyordu, yanına gittim sende bize gel dedi bende kafam dönerse gelirim ama kafam dönerse dedim ve güldüm. İçimde belli belirsiz bir heyecan vardı.

1 yorum

0 oy
Uzman Yorumcu (29.2k puan)
Biraz bilinçaltı rüyası. Dikkatin ve enerjin konuştuğun kişide. Bu tür rüyalar normaldir. Ama yaptığın espri dikkatimi çekti. Kafam dönerse gelirim... Bunun üzerine biraz düşünmek lazım. Acaba her ne kadar heyecan ve ilgin olsa da bu kişiye karşı yine de bir şeylerin ters olduğu ve ancak yerine oturursa uyumlu olacağına dair bilinç altından mesaj mı var?

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 26 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde pelin63 Rüyazede (120 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
+1 oy
0 yorum 6 okuma
15 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 55 okuma
19 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Elif yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
0 oy
0 yorum 18 okuma
+1 oy
0 yorum 8 okuma
26 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
18 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Gürkan yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
31 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...