Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
31 okuma
Rüya kategorisinde
Selamın aleyküm.1 hafta kadar önce çok sevdiğim bir arkadaşımla küstük konuşmayı görüşmeyi kestik.Bugün ise rüyamda o arkadaşımı dövdüğümü gördüm.Bunun yorumu nedir ?

2 Yorum

+3 oy
Rüyakar (1.9k puan)
Hayırlı bir rüya görmüşsünüz. Rüyada birini dövdüğünü görmek dövdüğünüz kişiye yardımcı olmaktır. Bu arkadaşınız yakın zamanda küçük bir sıkıntı yaşayacak ve siz ona güç verecek, onun yanında olacaksınız. Her ne kadar küsmüş olsanız da geçmiş günlerin hatırına arkadaşınızın tarafında olacaksınız. Bu da onunla barışmanıza vesile olacak.
+3 oy
Rüyazede (330 puan)
Arkadaşınızın sıkıntılı günler geçireceği ve bu zaman diliminde sizin desteğinize ihtiyaç duyacağı anlamı taşıyabilir. Dayak atma, kavga etme gibi davranışlar genellikle karşıdaki insana yardımcı olma olarak yorumlanır. Bu durumda arkadaşınız ile tekrar barışacağınız ve ona yardım edeceğiniz gibi bir çıkarımda bulunabiliriz.

İlgili rüyalar

+3 oy
6 yorum 19 okuma
+1 oy
0 yorum 14 okuma
+7 oy
1 yorum 37 okuma
12 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Gökçem Rüyazede (130 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 23 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 11 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
3 yorum 16 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde İlhan Küçükali yazdı
+1 oy
2 yorum 34 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde şule Karabasan (-318 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 13 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde SSDGN Karabasan (-90 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
1 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...