Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Dönmesini deli gibi istediğim eski sevgilimle bir masadaydık önümüzde pbir tabak esmer pirinç olduğunu gördüm bi de eski sevgilim ondan yemiyodu

1 yorum

+2 oy
Rüyazede (330 puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Esmer pirinç kazanca, şansa, maddi imkan ve olanakların artmasına, aynı zamanda barışmalara, yeni ortak projelere bir göstergedir. Bu yüzden iki farklı şekilde yorumlayacağım rüyanızı.
Birincisi sizin parasal sıkıntılarınız yok olurken ve daha iyi imkan ve mevki sahibi olurken, esmer pirinci yemeyen eski sevgilinizin maddi durumunda herhangi bir değişiklik olmayacağı ve sizin bu gelişen imkanlarınızı sürekli izlemek durumunda kalacağı yönünde.
Ikinci şekli ise eski sevgilinizle barışacağınız ve bu barışma durumunda sizin daha öncelikli bir adım atacağınız, sonrasında ise bu ilişkinin sizin hayatınıza yansımasının daha olumlu olacağı yönünde yorumlanabilir.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
22 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+3 oy
0 yorum 13 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (170 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 24 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Aslı nur yazdı
+2 oy
1 yorum 31 okuma
25 Nisan Rüya kategorisinde Meraklı yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
+1 oy
0 yorum 12 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+2 oy
0 yorum 3 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...