Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
12 okuma
önce Rüya kategorisinde
Sıkıştım abdest bozmak caminin Tuvaletine gitmek istedim ama tuvalete varmadan bahçe kapısının önünde Necaseti Kaçırdım necaset kapının dış tarafına düştü üzerime yapılmadı o anda yan tarafta evinin balkonunda oturan üç tane vardı onlarda başladılar gülmeye hem korktum hem utandım.

1 yorum

+1 oy
önce Rüya Tabircisi (9.2k puan)
Merhabalar,
Ticaretle, para kazanmayla ilgili bir projeniz varsa ve becerebilir miyim kaygisi tasiyorsaniz, bu ruya basarili olacaginizi gosteriyor. Cekinmeden planiniza devam edebilirsiniz. Sonu hayirli olacak.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 14 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Dukan yazdı
+3 oy
0 yorum 8 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Görüşmecisi (36.4k puan) yazdı
0 oy
1 yorum 8 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
1 yorum 6 okuma
26 Şubat Rüya kategorisinde Aysenur kosem Rüyazede (131 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
19 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
7 Şubat Rüya kategorisinde sesi Rüyazede (131 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
16 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mücahit yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Buse M. yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...