Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+3 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde
normal bir rüya görürken rüya gördüğümü fark ettim sonrasında ise beyaz bir ışığa çekilmeye başladım. Bilincim yerindeydi ama hareket edemiyordum, vücudum karıncalanıyordu. Kendimi zorlayıp serçe parmağımı hareket ettirdim ve bembeyaz bir boşluğa düştüm. Bir oda gibiydi ama tamamen boştu beyazdı duvarları yoktu. Nedense kapı hayal ettim ve hiçliğin ortasında beyaz bir kapı belirdi. Kapı açılana kadar mutluydum. Kapından içeriye siyah bir kadın silüeti girdi. Şeytani bir varlık gibiydi. Onu görünce uyandım. Bu rüyayı yıllar önce gördüm ancak anlamını merak ediyorum. Aynı kadını bu rüyadan aylar sonra karabasan yaşarken, bilincim yerindeyken ve gözlerim açıkken yatağımda beni izlerken gördüm.  Bu anlattıklarım 4-5 yıl önceydi. Bunların anlamı nedir?

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (32.7k puan)
Merhabalar,
Hayatimizda belirsizliklerin yogun oldugu donemlerde boyle ruyalar goruruz. Sinav oncesi, is gorusmesi oncesi gibi...  Sonsuz beyazlik, belirsizlikleri singeler. Buna ek olarak kadin silueti, gercek hayatta sizi engelledigini dusundugunuz bir kadini -anneniz, ablaniz, arkadasiniz vs- sembolize ediyor. Konunun uzerine dusunun ve o dişiyle aranizdaki iletisimsizligi giderin.
ben sonsuz beyazlığın hayal gücü ve yaratıcılığını ifade edebildiği temiz bir kağıt olduğunu düşünüyorum o anda istediğini yapmakta özgür. Zihni bir kapı oluşturuyor belki de dahasını da oluşturmaya hazırlanıyordu ancak vücut başta belirttiğine göre rahatsızdı. Bence eğer onu izleyen kadın tanıdığı biri olsaydı bunu bilirdi. Şeytani bir varlık demiş annesini o şekilde göreceğini sanmıyorum. Bu kadını iki kere görmüş vücudu denge kurmaya çalışırken ve beyni uyanmaya çalışırken görmüş biliyorsunuz karabasan denilen şey aslında beynin fiziksel dengeyi sağlayıp vücudu tekrar kontrol altına almaya çalışmasıdır bu yüzden bilinçaltı en derin korkularından birini şeytani bir varlığı göstererek vücuda adrenalin salgılayıp uyandırmaya çalıştığı için o kadını görmüş olabileceğini düşünüyorum.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 11 okuma
10 Haziran Rüya kategorisinde Yunisss Rüyazede (140 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 15 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.4k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 5 okuma
26 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 6 okuma
23 Nisan Rüya kategorisinde Birsen yazdı
+2 oy
1 yorum 25 okuma
14 Nisan Rüya kategorisinde Leyla yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Yorumcusu (12.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde m_erdruan Rüyazede (430 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (23.5k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.1k rüya

3.9k yorum

2.2k düş-ünce

1.4k üye

77 Aktif
1 Üye ve 76 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5191
Dün : 34117
Toplam : 8121680
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 278 e
  2. Karga - 191 e
  3. sonsuz - 132 e
  4. Likya - 120 e
  5. Lacivert - 86 e
  6. Laputa - 52 e
  7. Rüya Tabircisi - 40 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...