Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+3 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde
normal bir rüya görürken rüya gördüğümü fark ettim sonrasında ise beyaz bir ışığa çekilmeye başladım. Bilincim yerindeydi ama hareket edemiyordum, vücudum karıncalanıyordu. Kendimi zorlayıp serçe parmağımı hareket ettirdim ve bembeyaz bir boşluğa düştüm. Bir oda gibiydi ama tamamen boştu beyazdı duvarları yoktu. Nedense kapı hayal ettim ve hiçliğin ortasında beyaz bir kapı belirdi. Kapı açılana kadar mutluydum. Kapından içeriye siyah bir kadın silüeti girdi. Şeytani bir varlık gibiydi. Onu görünce uyandım. Bu rüyayı yıllar önce gördüm ancak anlamını merak ediyorum. Aynı kadını bu rüyadan aylar sonra karabasan yaşarken, bilincim yerindeyken ve gözlerim açıkken yatağımda beni izlerken gördüm.  Bu anlattıklarım 4-5 yıl önceydi. Bunların anlamı nedir?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (32.6k puan)
Merhabalar,
Hayatimizda belirsizliklerin yogun oldugu donemlerde boyle ruyalar goruruz. Sinav oncesi, is gorusmesi oncesi gibi...  Sonsuz beyazlik, belirsizlikleri singeler. Buna ek olarak kadin silueti, gercek hayatta sizi engelledigini dusundugunuz bir kadini -anneniz, ablaniz, arkadasiniz vs- sembolize ediyor. Konunun uzerine dusunun ve o dişiyle aranizdaki iletisimsizligi giderin.
ben sonsuz beyazlığın hayal gücü ve yaratıcılığını ifade edebildiği temiz bir kağıt olduğunu düşünüyorum o anda istediğini yapmakta özgür. Zihni bir kapı oluşturuyor belki de dahasını da oluşturmaya hazırlanıyordu ancak vücut başta belirttiğine göre rahatsızdı. Bence eğer onu izleyen kadın tanıdığı biri olsaydı bunu bilirdi. Şeytani bir varlık demiş annesini o şekilde göreceğini sanmıyorum. Bu kadını iki kere görmüş vücudu denge kurmaya çalışırken ve beyni uyanmaya çalışırken görmüş biliyorsunuz karabasan denilen şey aslında beynin fiziksel dengeyi sağlayıp vücudu tekrar kontrol altına almaya çalışmasıdır bu yüzden bilinçaltı en derin korkularından birini şeytani bir varlığı göstererek vücuda adrenalin salgılayıp uyandırmaya çalıştığı için o kadını görmüş olabileceğini düşünüyorum.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 12 okuma
10 Haziran Rüya kategorisinde Yunisss Rüyazede (140 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
0 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (55.4k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 12 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde oyir Rüyazede (180 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Ela Karabasan (-50 puan) yazdı
+1 oy
2 yorum 20 okuma
22 Haziran Rüya kategorisinde Emoss Karabasan (-81 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 6 okuma
26 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
23 Nisan Rüya kategorisinde Birsen yazdı
+2 oy
1 yorum 28 okuma
14 Nisan Rüya kategorisinde Leyla yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.7k yorum

3.9k düş-ünce

1.6k üye

56 Aktif
2 Üye ve 54 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3403
Dün : 19880
Toplam : 8831219
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 136 e
  2. Rüya Tabircisi - 45 e
  3. sonsuz - 30 e
  4. Liz - 25 e
  5. Asude Makbule Uysal - 17 e
  6. Karga - 14 e
  7. Simge - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...