Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
13 okuma
önce Rüya kategorisinde
normal bir rüya görürken rüya gördüğümü fark ettim sonrasında ise beyaz bir ışığa çekilmeye başladım. Bilincim yerindeydi ama hareket edemiyordum, vücudum karıncalanıyordu. Kendimi zorlayıp serçe parmağımı hareket ettirdim ve bembeyaz bir boşluğa düştüm. Bir oda gibiydi ama tamamen boştu beyazdı duvarları yoktu. Nedense kapı hayal ettim ve hiçliğin ortasında beyaz bir kapı belirdi. Kapı açılana kadar mutluydum. Kapından içeriye siyah bir kadın silüeti girdi. Şeytani bir varlık gibiydi. Onu görünce uyandım. Bu rüyayı yıllar önce gördüm ancak anlamını merak ediyorum. Aynı kadını bu rüyadan aylar sonra karabasan yaşarken, bilincim yerindeyken ve gözlerim açıkken yatağımda beni izlerken gördüm.  Bu anlattıklarım 4-5 yıl önceydi. Bunların anlamı nedir?

1 yorum

+1 oy
önce Rüya Tabircisi (9.2k puan)
Merhabalar,
Hayatimizda belirsizliklerin yogun oldugu donemlerde boyle ruyalar goruruz. Sinav oncesi, is gorusmesi oncesi gibi...  Sonsuz beyazlik, belirsizlikleri singeler. Buna ek olarak kadin silueti, gercek hayatta sizi engelledigini dusundugunuz bir kadini -anneniz, ablaniz, arkadasiniz vs- sembolize ediyor. Konunun uzerine dusunun ve o dişiyle aranizdaki iletisimsizligi giderin.
önce
ben sonsuz beyazlığın hayal gücü ve yaratıcılığını ifade edebildiği temiz bir kağıt olduğunu düşünüyorum o anda istediğini yapmakta özgür. Zihni bir kapı oluşturuyor belki de dahasını da oluşturmaya hazırlanıyordu ancak vücut başta belirttiğine göre rahatsızdı. Bence eğer onu izleyen kadın tanıdığı biri olsaydı bunu bilirdi. Şeytani bir varlık demiş annesini o şekilde göreceğini sanmıyorum. Bu kadını iki kere görmüş vücudu denge kurmaya çalışırken ve beyni uyanmaya çalışırken görmüş biliyorsunuz karabasan denilen şey aslında beynin fiziksel dengeyi sağlayıp vücudu tekrar kontrol altına almaya çalışmasıdır bu yüzden bilinçaltı en derin korkularından birini şeytani bir varlığı göstererek vücuda adrenalin salgılayıp uyandırmaya çalıştığı için o kadını görmüş olabileceğini düşünüyorum.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Leyla yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde m_erdruan Rüyazede (331 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...