Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+1 oy
20 okuma
mustafaharputi önce Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
yayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar kazandıracak çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına ve gireceği bir ortaklık sayesinde rakiplerinin çok endişeleneceğine tabir edilir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

14 Yorum

+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada cezbe görmek, rüyayı gören kişinin, sevdiği kişilerle birlikte çok büyük üzüntüler yaşayacağı bir olayla karşılaşacağına, bu olayın ardından çok büyük bir yıkım yaşayacağına, kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına, bu yüzden kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının Allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına tabir edilir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyada Cezbe Olmak

Rüya sahibinin, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, kazancının günden güne artacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine ancak bu durumun yaşanacak kötü bir olay yüzünden sona ereceğine işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyada Cezbe Hali Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında atacağı doğru adımlar ve vereceği başarılı kararlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına ve daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyada Cezbeye Gelmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük bir projede ortaklık yapması için aradığı kişiyi yakında bulacağına ve bu sayede kendisini üzen ve sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına rivayet eder.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyada Cezbelenmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar kazandıracak çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına ve gireceği bir ortaklık sayesinde rakiplerinin çok endişeleneceğine tabir edilir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyada Allah diye bağırmak, şiddet ve kurkudan kurtulmaya, rahmet ve hayır kapılarının açılmasına, hastanın şifa bulmasına, güç işlerin kolaylaşmasına işaret eder. Rüyada, Rabb-i Kerim'ini çok zikrettiğini görmek, çok çok hayra ve iyiliğe alamet eder ve rütbenin yükselmesine de işarettir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyada Allah Diye Bağırmanın Anlamı ve Yorumu

Rüyada Allah diye bağırmanın anlamı, çok çabuk gelecek kısmete, nimete ve rahmete işaretle delalet eder ve son nefeste iman ile gitmeye de işarettir.

Rüyada "Allah" ism-i seriliyle zikrettiğini veya zikrolunduğunu görmek, din ve itikadın sağlamlığına, dünya ve ahirette dindar ve muhterem bir şahıs olmaya, cennet ile müjdelenmeye işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyada Ya Allah Diye Bağırmak

Rüyada Allah (C.C) Hazretlerini anarak zikreden kimseleri görmek veya bizzat anmak, içlerinde her zaman ve her hususta başarı kazanılacağına, duaların kabulüne ve halk arasında saygın bir kişi olup itibar göreceğine işaret eder.

O birdir ve tektir. Ya Allah diye bağırmak hayra delalet eder. Böyle bir rüyayı gören kimse dünyada müjdelenir. O kişinin Ahireti de selamet ve saadettir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyanda Allah Allah Diye Bağırmak

Bu rüya rüyayı gören kişinin Allah'ın murakabesi altında olduğuna ve Rabbi'nin makamından korktuğuna işaret eder. Rüyada Allah'ı zikrettiğini gören kişi her iş ve çalışmasından başarılı olur, düşmanın şerrinden korunur, duaları kabul edilir, halk arasında itibar ve şerefi artar, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulur.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyada Allah Var Diye Bağırmak

Bir kimsenin rüyada Allah Var diye bağırması, kendisi için hayra alamet eder. Rüya sahibi için Rüyada Hu Allah diye bağırması ve yine Rabbi ile konuştuğunu görmesi, çok çok Kur'an okumaya işaret etmektedir. Çünkü Kur'an-ı Kerim Allah'ın Kelamıdır.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyada cezbelenmek görmek bazı olayların yaşanmasından dolayı kötü gelişmelere ve gözden düşmeye, üzüntü içinde bir hayata ve sorunların üstesinden gelmeye delalet eder. Rüyada cezbelenmek ve üzülmek ise mutlulukların yaşanmasına, insanların hayatınıza gıpta ile bakmasına ve sorunların üstesinden gelmeye tabir edilir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyada cezbeye geldiğini görmek, takdir edilmeye, insanlardan güzel sözler işitmeye ve motivasyonun yüksek olmasına, sorunsuz sıkıntısız bir hayata delalet eder
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyada Cezbelenmek

Rüyada cezbelenmek, rüya sahibinin, uzun bir süreden beri ara ara sorunlar yaşayarak devam eden iş hayatında çok önemli ve rüyayı gören kişinin hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük gelişmeler ve yenilikler olacağına, bu sayede çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine ve başarılı işlere imza atacağına rivayet eder.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rüyada Kızışmak

Rüya sahibinin, büyük bir emek harcayarak ve azim göstererek yaptığı çok büyük başarılara imza atacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, büyük kazançlara sahip olacağına ve gün geçtikçe daha büyük bir üne kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çok şanslı bir döneme girdiğine ve bu dönemi çok iyi bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine delalet eder.

İlgili bir rüya bulunamadıRüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...