Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
49 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (854 puan)
düzenledi
bu sabah uyanmadan önce gördüm bu ruyayı.memlekete gitmişim, bizim eski evdeyim çocukluğumun geçtiği evde.mahallede dolaşıyorum yerler biraz çamurdu.ben nereye gitsem iki üç tane yılanla karşılaşıyordum, benim peşimden geldiklerini anlıyordum, beni ısırmak istiyorlardı ama ben bişey yapmadan uzaklaşmaya çalıştıkça onlar peşimden gelmeye devam ediyordu.sonunda onlardan kurtulamayacağımı ve bana zarar vermeden bırakmayacaklarını anlıyordum.mahallede bi kadın diğerine anlatırken duyuyordum.yılanlardan siyah olan çok zehirli değil ama şu renkli olan ve başı sürekli yerden yukarıda olan yılanın çok zehirli olduğunu ısırırsa kurtulmanın imkansız olduğunu söylüyordu.ben işlerimi halletmek için gezmeye devam ederken yılanlardan en küçüğü ve siyah olanı karşıma çıkıyordu, bende korkumu yenip onu öldürerek ancak yok edebileceğime karar veriyordum.kuyruğundan tuttuğumda elime dolanıyordu ve bende kafasını yere ve karşımdaki duvara vurararak öldürüyordum. bundan kurtuldum diğeri gelirse onuda aynı şekilde öldürüp kurtulurum diye düşünüyordum ki en büyüğü (başı yerde değil yerden yukarıda ve bana doğru ) ve renkli olanı bana doğru geliyordu.sonra ablam birden yanımda beliriyordu yılanın kuyruğundan tutmasını söylüyordum ablama o da tutuyordu.simsiyah  bir dili vardı ve bana doğru çıkarmıştı dilini bende ablama ya da bana bişey yapacak korkusuyla üzerine doğru gidip kafasını ayağımla eziyordum ve dışarda kalan dilinide koparıp atıyordum zehri kimseye bulaşmasın diye.onuda öldürünce kurtulduğumu düşünüp rahatlıyordum ama beni bayağı yormuşlardı ve endişelendirmişlerdi.daha önce hiç korkmadığım yılanların beni bu kadar yoracak ve uğraştıracakları hiç aklıma gelmezdi diye düşünüyordum.
yorumunuz ve emeğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Ustası (66k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Çocukluğundan kalan ve seni rahatsız eden bazı anılar var. Bunlar muhtemelen gizli kalması gerektiği için oldukça rahatsız edici şeyler. Son zamanlarda bunlardan ikisiyle yüzleşmek durumunda kaldın ya da çok kısa sürede kalacaksın. Bunlardan ilki ve daha küçüğü sana ait bir giz. Diğeri ise ablanla ortaklaşa yaşanan birşeydi ve çözümü de birlikte yapacaksınız. Şimdiye kadar görmezden geldiğin önemsizmiş gibi görmeye çalıştığın bu bilgiler/anılarla gerçek değeri ile yüzleşmek kolay değildi.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 19 okuma
1 Eylül Rüya kategorisinde Duygu28 Rüyazede (73 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 31 okuma
19 Haziran İstihare kategorisinde Hifam Rüyazede (10 puan) yazdı
+8 oy
3 yorum 46 okuma
8 Haziran Tabir kategorisinde Songulllll Rüyazede (74 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 41 okuma
3 Haziran Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (39 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
24 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mahmut zengin yazdı
+8 oy
1 yorum 22 okuma
15 Haziran 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.8k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 40 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüyakar (854 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 28 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüyakar (854 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 31 okuma
5 Ağustos Rüya kategorisinde yok Rüyazede (74 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.4k rüya

11.5k yorum

8k düş-ünce

2k üye

110 Aktif
3 Üye ve 107 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7392
Dün : 16345
Toplam : 10113491
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 21 e
  2. B - 4 e
  3. Damla45123654 - 4 e
  4. Snf - 4 e
  5. turkersaman - 4 e
  6. Seçilmiş - 3 e
  7. Tuğbak1881 - 3 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...