Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+2 oy
33 okuma
Leyla192 Rüya kategorisinde Karabasan (800 puan)  
Rüyamda parktaydım. Ablamın elinden tutuyordum ama ne için parka geldiğimizi hatırlamıyorum. Parkta ilk olarak bir sürü karga görüyorduk ve onların arasından geçiyorduk. Sonra çeşit çeşit renkte ve boyutta at görmeye başladık ve onların arasından elimizi tutarak geçtik. Özellikle atlar çok fazlaydı parkın her köşesinde at vardı. Sonra atların arasından mahallenin saldırgan köpeği olarak bildiğimiz bir köpek bize saldırmaya çalışıyordu ama zincirliydi.  (Yani demem o ki köpek yabancı değildi tanıyorduk.) Sonra ben ablama köpeği gösterip, elinden tutup uzaklaştırıyordum. Rüya da burada bitiyordu.
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (146k puan)  
Parka giderken yaş aralığınızı rüyada nedir , çocuk olarak mı büyük olarak mı elinden tutuyorsunuz.
Leyla192 önce Karabasan (800 puan)  
Şuanki halimdeydim, 16 yaşımdayım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (146k puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
Değerli okuyucu Park ve ablanizin elini tutmak , yaş kaç olursa olsun rüyanın girişi güven ortamı ve keyifli bir anın başlangıcı gibi olmuş ,bu güven ortamında bir takım olaylar simgeler ve olgular var ve çok önemli ,
Karga genel manada kötüye yoran tabircilerde var , ama ben kargayı da haberci gözlemci kuşlardan sayıyorum , etrafınızda ki kişilere de yoruyorum ayrıca enerjisinden etkilenmediğiniz sevmediginiz ama bazen aynı ortamda bulunduğunuz kişilere delâlet de edebilir , karga sizin enerjinizi düşürecek haberler de olabilir on ki ruhani halinizi değiştirmek isteyenler de olabilir , kargaların arasından geçmek bir çok kaynaktan haber duymaya delâlet edebilir karışık duygularla karşılaşma olasılığın yüksek olabilir,

Diğer kısımda yer eden , atlar  at görmek sevindirici haberlere üzerinde durulan dilek dua ile ilgili gelişmelere sevindirici bir takım güzel havadislere işaret edebilir at görmek hayırlıdır renkli atları da istekkerinize ve arzularınıza yoruyorum olmasını istediğiniz .


Rüyanız genel olarak değerlendirecek olursam olumlu bir rüya ama karga gerçek bir olay örgüsü rüyanızda , gözlemciliği ile bilinir , akıllı bir hayvandır gizemlidir ama gerçeğe çok şekilde vurgu yapar , hayali diyemem ama hedefleriniz konusunda zorun yaşıyorsanız eğer bu köpekten anlaşılıyor çevresel bir baskı varsa eğer bu rüyayı görmeniz normal ,istekler ve arzular bazen çok olur bazıları pembe hayaller gibidir olmazı imkansız , bazıları gerçek ve idealist dir çalışır çabalar isen olur rüyanda bu dediklerime de betimleme var , çevresel olarak uyarı alabilirsin gerçeğe dön diye değil , basarabilecegin unsurlar var ise meslek kariyer gibi arada kafanı karıştıran olaylar olabiliyor rüyan birazda buna vurgu yapıyor ama ben rüyanı sevdim biraz daha çevreye dikkat edersen aslında bazı şeyleri görecek ve bileceksin potansiyelinin olduğunu söylüyor rüyan park ve abla aslında çok güzel ve mutlu bir simge ama hala elinden tutuluyor kendini bu aralara kanıtlamak istiyorsan tam zamanı , çünkü ablanı köpekten uzaklastirdin kendi potansiyalini ortaya koyacagın zamanlar olabilir , karga gerçek ama renk renk atlar hayalî demem o ki bazı çevresel faktörler seni yetiştirmek için olgunlastirmak için hazır ailende aynı şekilde .
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (146k puan)  
Değerli okuyucu sormak istediğiniz bir soru varmı rüyanız için en uygun değerlendirme bu şekilde olacağını düşündüm.
Leyla192 önce Karabasan (800 puan)  
Yok hayır, çok teşekkürler yorumladığınız için.
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (146k puan)  
Rica ederim ne demek .

İlgili rüyalar

+21 oy
17 yorum 320 okuma
Hicaz 15 Temmuz 2019 Analiz kategorisinde Hicaz Rüya Görüşmecisi (34.1k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 51 okuma
27 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Anıl   yazdı
+3 oy
1 yorum 31 okuma
mystique 24 Aralık 2020 Rüya kategorisinde mystique Karabasan (802 puan)   yazdı
+6 oy
123 yorum 646 okuma
mustafaharputi 31 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.6m puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 146 okuma
igsirli 4 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde igsirli Karabasan (800 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 42 okuma
hsynvak 11 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde hsynvak Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 45 okuma
Adams 28 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Adams Karabasan (963 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 70 okuma
+7 oy
1 yorum 152 okuma
+8 oy
1 yorum 85 okuma
+4 oy
2 yorum 68 okuma
Ba - De 31 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Ba - De Karabasan (859 puan)   yazdı
+5 oy
5 yorum 408 okuma
Simge 7 Nisan 2019 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (115k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 93 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Yorumcusu (13.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...