Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+4 oy
38 okuma
saga önce Tabir kategorisinde Karabasan (800 puan)  
Rüya anneme ait.
Annem, beni  ve kendisini rüyada davar yayarken görmüş.Ve hava karanlıkmış.Rüyayı hiç beğenmediğini söyledi.

Bende rüyada odamda namaz kılıyordum bir yavru kartal uçmaya çalışiyordu yakalamaya çalıştım elime aldın tuyleri rengarenk arı kuşu oldu.Sonra rüyamda bizim evin içi deniz sanki salon deniz kumu vardı kardeşim kazmiş baliklar cikarmiş büyük hatta bir tanede deniz taraği cikarmisti.Su olmadiği icin baliklar ölü gibiydi ama yavastan o kazdigu yerlerden suda cikiyordu hatta ben bunlar ölü balik mi ölüyorlar dedim suyu görünce rahatladımm baliklar yaşayacak diye. Bu da benim gördüğüm rüya.
saga önce Karabasan (800 puan)  
Bu arada ben arı kuşuna kartal yavrusu gibi gördüğümde yardim etmeye calisiyordum.Elime alfigimda arı kuşu oldu ve onu elimde sevdim bu arada cam acikti ve camdan iceri geldi ayni anda arka komşumuzunda sesi geliyordu ama ne dediğini anlamiyordum.Komsumuzun adi Elif.Bazen isimlerinde bir önemi olabilir diye yaziyor.Belkide ruyalarin bir anlami yok kimbilir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+3 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.4m puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
senin rüyan ise iyi bir  kımseti gösteriyor ancak bu çabaladığın şeklin dışındaki bir kısmettir ve bir kadının yardımı ile olma ihtimali vardır(KARTALIN ARI KUŞUNA DÖNMESİ) evdeki denizde aslında hayatının bir düzene gireceğini zaman zaman kaçan fırsatlara rağmen eninde sonunda ferahlayacağını gösteriyor.
saga önce Karabasan (800 puan)  
Kardeşim kazıyordu ama o balıklari ben cikarmadim onunla ilgildir diye düşündüm..Bir kadın aslinda bir arkadastan is haberi bekliyorum ama genelde zaten hep kadınlar benim işle ilgili bilemedimm.Namazdaydim o sirada.Hayrolsun insallah.
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.4m puan)  
kardeşinle alakası vardır ama tüm aileyi ilgilendiriyor yani sizin ev hepinizi kapsar.
+1 oy
Önay Akın önce Karabasan (815 puan)  
Rüyalarımız cok karmaşık, yorumlayamiyorum.
Sadece sene anlami çıkıyor. Yıl anlami çıkıyor. Her ne demekse artik.

Ayrıca haklısınız, rüyalarımız hiç de iyi rüyalar değil. Okurken rahatsiz oldum.
+3 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.4m puan)  
annen neden öyle düşünmüş anlamadım davar yaymak çok iyidir bu rızkın  mücadele ettiğini ama karanlıkta yaymanıgörmesi anin bu durumdann emin olmması olabilir acaba senin boşuna çabaladığını mı düşünüyor annenin senin hakkındaki düşünceleri ile alakalımıdır .
+3 oy
saga önce Karabasan (800 puan)  
Valla annem bugun sen bu gidişle aç kalirsin diyor..Iş bulamadim gala ariyorum yaptiğim işte sartlar uygun olsun istiyorum dua ediyirum ama yeterince dua etmiyorum.Annemde üzüldüğü icin böyle görmüş olabilir.Hatirlar misiniz bilmme  bir kez daha davar yayrken beni görmüş.O sirada öküz bana vurmuş annem panik olmuş koşmuş nerde kiizim vs diye beni heralde götürmüşler sonra getirmisler hicbir seyim yokmuş ama o zaman karanliktan bahsetmedi.Bir hafta sonra bende ruyamda bir öküzün hatta bor boganin bana ve sevgilime saldirdigini gördüm sanki bize vuramadan gecti ama cok öfkeliydi.Davarli rüya oldu 3.Bilmiyorumki aslinda bende bakara suresini düşündüm.Ama hic okumadim..Bundan 7 sene önce bir arkadaşim beni rüyasinda bir tepede otururken görmüş saclarim uzun ve örgü yapmişin güneşe bakiyormuşum bir duzluktede 7 tane inek varmiş ama normal zayıfliktalarmis..O zaman hatta bakara suresinun inek anlamina geldigini öğrendim..Yordurmadik bu vesile ilede yorumunuzu bilmke isterim.kuşlu ve balikli ruyayıda ben gordumm.
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.4m puan)  
annenin biraz umutsuz olması yansıyor rüyalarına senin ise bir desteğe ihtiyacın var kardeşinin balıkları çıkarması bunuda gösterebilir.
saga önce Karabasan (800 puan)  
O bana hep destek aslında biraz daga maddi durumumuz iyi olsun istiyorda bie türlu cikamadik dar boğazdan.Allah büyüktür.

İlgili rüyalar

+2 oy
40 yorum 140 okuma
mustafaharputi 15 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.4m puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 52 okuma
0 oy
1 yorum 101 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (6.8k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 40 okuma
+5 oy
8 yorum 97 okuma
Sonbahar 20 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (289k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 33 okuma
SerhanDMN 2 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde SerhanDMN Karabasan (800 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 32 okuma
JAdaneda 4 Nisan 2020 Rüya kategorisinde JAdaneda Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 37 okuma
6 Temmuz 2019 İstihare kategorisinde misafir   16 66 241 yazdı
+7 oy
2 yorum 52 okuma
Seymaaa 5 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Seymaaa Karabasan (800 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 123 okuma
+6 oy
9 yorum 118 okuma
jeandark34 19 Nisan 2019 Rüya kategorisinde jeandark34 Karabasan (800 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...