Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+3 oy
20 okuma
Avukathanim önce Rüya kategorisinde Karabasan (800 puan)  
Ben ailemden uzakta farkli sehirde ablamla yasiyor ve staj yapiyorum. 3 abim var bunlar da farkli sehirlerde memur, tüm kardeşlerim evli. Sadece yazlari koyde aile evinde görüşebiliyoruz. Rüyamda erkek arkadaşım koydeki aile evime gelmis. O gece salonda birlikte uyumuşuz sabah annem salona yer sofrası hazırlamış ama suratı beş karış, babam da sandalyede oturuyor o da aynı şekilde. Sonra babama yaklasiyorum kizdin mi bana diyorum. Babam bana sariliyor kizim sen nasil mutluysan ben de mutluyum, sen ne dersen ben kefilim yanindayim diyor, cok seviniyorum sarılıyoruz.Neyse annem kahvaltı hazırladım diyor, normalde tesettürlü biriyim ama pijamalarimla sofraya oturuyorum. Abilerim de esleriyle sofraya geliyor. Abilerim erkek arkadaşımın kim olduğunu anlayamıyorlar, annemin bir misafiri saniyorlar, bozuntuya vermiyor kimse, normal sohbet edip kahvaltı yapıyorlar. Kimse de bana niye basın açık elin adamının yanında demiyor. Neyse sonra erkek arkadaşım ve küçük abim sigara icmek icin dışarı cikiyorlar, iyi anlasmislar. Buyuk abim de anne bu cocuk kim diyor, annem anlatıyor bizim kız bu çocukla evlenecekmiş diyor. Abim geriliyor daha geçen ne diyordun şimdi ne diyorsun, hani kariyer yapacaktın yaşın 22 ne evliliği diye surat asıyor. En sevdiğim aile üyem büyük abimdir ama icimde büyük bir huzursuzluk yok, ne de olsa büyük bir tepki vermediler diyorum. Dışarı küçük abim ve erkek arkadaşımın yanina çıkıyorum. Erkek arkadaşım o sırada arabaya binip çekip gidiyor, istenilmedigini anlamış. Üzülüp yere yigiliyorum. Geri dönüyor. Tanıdığı engelli bir adam varmış, onun evlenebilmesini çok istiyorlarmış, sevgilimin annesi de adak adamış, ve o engelli adam istediği gibi birini bulmuş evlenecekmiş. Erkek arkadaşım geri donup bu haberi veriyor. Evlenmişler diyor çok mutluyum, ben de seni birakmiycam hadi ailenin yanına dönüyoruz diyor. Birlikte eve giriyoruz, küçük abim sigara ictigimizi anlamasınlar al macunu da dışını fırçala diyor sevgilime. Ikisi önden eve giriyor. Içim huzur doluyor. Ben de dişlerimi fircalamaya başlıyorum. Sonra içeri geçerim diyorum. Çok merak ediyorum anlamı nedir

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 53 okuma
+2 oy
0 yorum 22 okuma
Gözde 13 Ocak 2019 Rüya kategorisinde Gözde Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 87 okuma
Dry 19 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Dry Karabasan (800 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 35 okuma
+6 oy
2 yorum 60 okuma
13 Mart 2019 Rüya kategorisinde misafir   16 66 241 yazdı
+15 oy
1 yorum 27 okuma
+5 oy
2 yorum 42 okuma
24 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Sema   yazdı
+5 oy
1 yorum 60 okuma
dimit 20 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Karabasan (800 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 21 okuma
+2 oy
1 yorum 24 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...