Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+3 oy
26 okuma
Aries_libra_ önce Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (180k puan)  
Merhaba :)
Rüyamın ilk kısmında bazı bilinçaltı şeyler yaşandı şarj aletimi unuttum birşeyler oldu ama devamında şöyle bir şey oldu. Evdeyim yanımda pembe boxerlı bir erkek var kim bilmiyorum. Ama bu kişi bana çok yakın davranıyor ben mutfakta başka şeyler yapıyorum. Mutfakta camın önündeyim. Camın önünde mermerin üstünde soğanlar var.Camı açıyorum ve camın önünden soğanları elimle alıyorum fakat soğanların içinde dış sarımsaklar var 10-15 tane rahat vardır. Soğanın üstü kesilmiş içinde sarımsaklar var ve camın önünde duruyor. Bu sarımsaklar kızarmış şekilde pişmişler yani. Elimle alıp içeri koyuyorum, 1 diş sarımsağı da ağzıma alıyorum fakat çiğnemiyorum. Daha sonra karşı komşu benim alt dairemdeki kadın komşumdan bir tarif istiyor. Ben içeriye soğanları aldım ağzımdaki sarımsağın tadını hissettim çıkarıp çıkarmamak arasında kaldım ve yemeden çıkardım. Ama çıkarma sebebim midemin bulaması ya da istememem değildi. Daha sonra mutfakta bir tepsiye çaydanlık koydum yiyecek şeyler koydum bir tabağa da bunu alıp içeriye anneme götürdüm. Yanımdaki erkeğe kapıyı aç dedim açmadı kendim elimde tepsiyle kapıyı açtım. Elimdekileri düşürüm diye korumadan açtım düşürmdim de.
Annemde içerde bir iş yapıyordu neydi bilmiyorum. Temizlik gibi değilde duvarda bir şey yapıyordu tadilat ya da boya gibi. Ortamda pis hiçbir şey yoktu. Daha sonrası yok.
Camı açtığımda dışarıda şimdiki gibi kar felan yoktu ama yaz günü gibi de değildi. Güneşli değildi.
Yorumlarsanız çok sevinirim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.4m puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
soğan ve sarımsak temelde benzer iki öğe görmüşsün bunları yemeyi genelde alimler hem kötü hemde iyiye yorarlar zaten okumuşsundur internette
erkek senin iç güdüsel olarak yoğunluğundan yada isteklerinden kaynaklanabilir eğer kısmete yorarsakta son derece rahat dışa dönük birisini gösterebilir. şimdi gelelim gene soğan ve sarımsakmevzusuna soğan çevredeki kıskanç kişileri gösterebilir. sarımsak bayanlar için evlilik işaretide verebilir.  genelde kötü imaj bırakan tavır ve davranışlarıyla insanların rahatsız olduğu ancak çevrelerine sağlık şifa veren dirayet ve güç veren kişileri maddi anlamda ise kazanç getiren bir durumu gösterebilir.eskiden bu iki sebzeyi askerlere yedirirlerdi savaşlarda güçlensinler diye.   psikoloji bu maddelere farklı yaklaşır. sarımsak zor kazanılan  maddiyat olacağı gibi duyarlı olup geleceğe dair tutarlı planlar yapmayı gösterebilir. kat kat olması sebebiyle soğan gerçeği arama tamamlanmayı istemeyide işaret edebilir. ama sen daha çok pişmiş sarımsağı yemişsin muhtemelen kesilen soğanlar ilgini çekmemiş sarımsak çekmiş bu iki kişi yada konu arasındaki tercihi gösterir. benzer iki özellikten birini tercih ediyorsun. ancak tercihin net bir sonuç vermemiş kararsızlıklık hakim yada bir sebeple bekleme söz konusudur.komşuların tarifi ne yapacağı konusunda karar verilemeyen bir durumun çevrende yaşanması olabilir komşu komşudan yol yordam soruyor gibi  ve çaydanlık anne konusu annenle bağ koparmada zorlanıyor olabilirmisin yada annen diğer tercihlerinin önüüne geçiyormu sorusunu sorabilirsin. çay götürmen sevme sevilme muhabbet gibi şartlardan mutlu olduğunu gösterebilir. erkeğe rağmen kapıyı açman bunu ön plana çıkarıyor sanki. bide annenin ev içindeki çabalarınında annenle bağında etkisi olabilir onarım yapmasına bakarsak.
camı açman konusu aklın dışarda gibi bir koudan beklentili olman veya bir beklenti oluşması isteği yansıyor ancak havanın orta karar olması şu an ne kötü hislerde ne de çok iyi hislerde olmadığını tam ortada durduğunu gösterir. belki bir boşluk diyebiliriz.
Aries_libra_ önce Rüya Bilgesi (180k puan)  
Ben sarımsağı yemedim ağzımdan çıkardım. Düşündüm ama yemedim.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Bunların ne olduğunu kafamda çözebiliyorum.
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (14.4m puan)  
yemediğin noktasında bekleme demişim ancak onu vazgeçmek olarakta değerlendirebilirsin.
Aries_libra_ önce Rüya Bilgesi (180k puan)  
Bekleme olabilir. Biraz zaman gerektiren bir şey olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+11 oy
1 yorum 478 okuma
dimit 20 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Karabasan (800 puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 32 okuma
+5 oy
1 yorum 37 okuma
+4 oy
2 yorum 47 okuma
B 1 Ekim 2020 Rüya kategorisinde B Karabasan (800 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 34 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...