Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+2 oy
37 okuma
Rossess önce Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (9.3k puan)  
Rüyamda uyurken gözlerimi ince kar tabakasıyla kaplı bir alana açıyorum, yerimden doğrulup huzurla ve heyecanla etrafıma bakıyorum,  yatağımı arıyorum ama kardan başka hiçbir şey göremiyorum. Başımı gökyüzüne çeviriyorum, masmavi gökyüzünde bir sürü uçan kahverengi atlar görüyorum. Bir çoğu bana doğru uçuyor yakınıma bir yere iniyor, birazı da gökyüzünde tepemde uçmaya devam ediyor. Karşıya bakıyorum, yemyeşil bir vadi ortasından dere akıyor ve hafif bir esinti saçlarımı yalayıp geçiyor.
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (144k puan)  
Rüya için soruların varsa sora bilirsin :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (144k puan)  
önce düzenledi
 
En İyi Yorum
Harika bir rüya , okurken yorumlamak için sabırsızlandım , uyurken o an için rüyada gözünü açmak ,bira içinde lusid görünüm ve rüyanın bilince olma var keşif açılmış ve bulunduğunuz ortamı keşfetmek var , öncelikle hayat ve yaşantınızla ilgili önemli karar almaya başlaya bilirsiniz ,ve ne gariptir ki diyerek kendinize şaşıra bilirsiniz çünkü bu kararların arkasında sıkı sıkıya duracak ,bazı konuları hedef haline getirip canla başla çalışacak gibi duruyorsunuz sizi motive edecek olgular yakın olabilir.


Kâr görmek vakti ve zamanında mevsiminde görülen kâr , hayırlıdır işiniz her ne ise hâlledilmesi yakın temiz ve pak olacak anlamları taşıyor ,

Mavi gökyüzü ferahliktan ziyade , uçan atlarla birlikte temiz bir haber almaya delâlet edebilir , uzak yoldan misafire yorula bilir yada yeni tanisacagin insanların sana ferahlık ve farkındalık kazandıracağına yorula bilir , yeni dostlar komşular edine bilirsiniz ,hedefin hayalin sana doğru ilerliyor olabilir bu tarz anlamlar taşıyor , ruhunun rahat ettiği bir rüya olmuş , kahverengi duygular arası geçiş ve dengeyi ifade eder sosyal çevrende denge yakalayacak olabilirsin bu dönemlerde güler yüzlü olmayı unutma .

Yeşil vadi aile arası ailende hanede huzurlu dönemlere işaret edebilir şifanın yanı sıra bu sohbet muhabbet anlamında ailece yakinkasacaginiz dönemlere işaret edebilir ,dere yine aynı anlamlarda seni huzursun eden bir konu varsa hem çevresel bir destek alacak hemde kafanda şimşekler çakacak gibi farkındalık olacak olabilir beni huzursuz eden konuyla neden ben ilgilenmiyorum aslında baş edebilirim diyerek ani kararlar sonucu zafer yaşaya bilirsin içsel yenilenme var sanki sende rüyan gerçekten olumlu ama rüyan kendine guvenmene vurgu yapıyor simgeler genel olarak ruhen güçleneceğin yönünde ,sosyal alanda yükselme ve şanslı bir döneme işaret ediyor olabilir ben rüyanı sevdim sağlıkla kal.
+1 oy
Rossess önce Rüya Tabircisi (9.3k puan)  
Yine iç açan güzel bir yorum, sabırsızlıkla bekliyorum bende sizin yorumlarınızı. Sorum yok eksiksiz yorumlamışsınız teşekkür ederim.:) ayrıca yine haklı bir tavsiyede bulundunuz dikkate alacağım. Son dönemlerde özellikle yeni tanıştığım insanlara karşı güler yüz konusunda çok cimriyim. Allah'a emanet olun.
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (144k puan)  
Rica ederim ne demek :)

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 48 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (6.8k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 28 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (6.8k puan)   yazdı
+2 oy
52 yorum 290 okuma
mustafaharputi 29 Haziran 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.4m puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 42 okuma
+4 oy
1 yorum 54 okuma
28 Nisan 2019 Rüya kategorisinde serra   yazdı
+5 oy
0 yorum 41 okuma
Kahin 25 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Ustası (47.2k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 53 okuma
Hicaz 27 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Görüşmecisi (34.0k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 464 okuma
+6 oy
1 yorum 39 okuma
Zeynel45 26 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Karabasan (826 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 45 okuma
+6 oy
2 yorum 58 okuma
Buse58 1 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Buse58 Karabasan (800 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...