Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (130 puan)
Rüyamda büyüdüğüm evdeyim. Halamın kızı ölmüş. Ben tuvaletteyim. Afedersiniz, dışkı yapmışım ama çok uzun tuvaletin kenarına denk gelmiş görünüyor. Kapı çalıyor, açıyorum, bizim aileyle bir ilgisi olmayan eski işyerimdeki golf hocası kapıdaki. Kapıyı açıyorum, içeri giriyor, bana bir şeyler söylüyor, tamam deyip kapatıyorum kapıyı. Geri döndüğümde dışkını görüp utanıyorum, gördü işte ne kötü diye. Sonra ellerimi yıkamak için sabun arıyorum, pencerenin kenarında bulaşıklar var. Onları alıp içlerine bakıyorum, çok kötü koku geliyor, haftalardır ordaymış, yıkanmamış gibi. Bazılarının içinde balık kılçıkları, bazılarının içinde yemeğin içine konulan, ismini bilmediğim kuru yaprak var. Kuzenim ne pasaklıymış diye düşünüyorum. Bulamayınca tabakları geri koyuyorum.

1 yorum

+1 oy
Rüyakar (1.9k puan)
Ailenizin geçmişten gelen bir takım maddi ve manevi sıkıntıları yakında dönemde büyük miktarda çözüme kavuşuyor. Zira rüyada dışkı görmek kısmetle yorumlanır. Bunu kuzeninizin evinde görmüş olmanız ise rahatlamaya sebep olan bu kısmetin doğrudan sizin hanenize giriş yapmadığı anlamına gelir. Golf hocası, bu kısmetle ilgili haberi uzak bir tanıdığınız aracılığıyla alacağınız anlamına geliyor. Ve kirli tabaklar kısmetin elinize geçme süresinin biraz uzayacağını işaret ediyor. Ancak her halükarda şuanda olduğunundan daha büyük bir refah ve huzur ortamına kavuşacaksınız.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 9 okuma
+3 oy
2 yorum 53 okuma
10 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Aleyna yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
6 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Gizem yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 13 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Çiçek yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 6 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde Sadık yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde Nesrinnnnn yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
27 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 14 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...