Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+2 oy
21 okuma
Fk34 önce Rüya kategorisinde Karabasan (926 puan)  
önce yeniden etikenlendirildi
Rüyamda kıvırcık saçlı turuncuya yakın gayet orjinali tenli bir kadın gördüm diş damakları biraz uzun dişleri kısa çok güzel bir kadındı rüyadan kalkmak istemedim yaklaşık öğlen 3 gibi kalktım fakat 5 e kadar o rüyayı tekrar görmek için gözlerimi kapattım çok kısa dalmış olsam da gördüm ama müthiş bir kadındı ve hayatımda hiç görmedim kendisini.. ( KADININ GÖĞÜS KISMINDA YILAN DÖVMESİ MAVİ BİR DÖVME RENGİYDİ AMA KOYU MAVİ PİTON GİBİ) gördüğüm kişiyle çok güzel vakit geçirdik ve inanılmaz bi vakitti hiç bu kadar bir rüyanın etkisinde kalmamıştım. Ve ayrıca gerçekten sanki böyle ikimizde ruh ikizimizi bulmuşuz gibi bakıyorduk birbirimize. Ricam sizlerden yorulmaya bilir misiniz? Teşekkür ederim...
Fk34 önce Karabasan (926 puan)  
Lütfen yorumlamayı unutmayınız bilgili arkadaşlar...
Fk34 önce Karabasan (926 puan)  
Benim için gerçekten önemli bir konu oldu 26 yaşındayım ve etkilendiğim uzun yıllardır tek şey diyebilirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (144k puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
Değerli okurum dediğiniz gibi de olmuş aslında ruh ikizi havası var rüyanın genelinde, spritüel bir rüya olarak da değerlendirile bilir yoğun duygu ve enerji geçişleri mevcut rüyanızda ,  erkek yani mavi enerjiniz bu dönemlerde artıyor ve değişiklik göstertiyor olabilir ,26 yaş ve ilerisi artık birtakım olguların fiziki ruhani düşüncesel olarak ya değişim gösterdiği yada tamamen karakter olarak oturduğu evlerdendir ,sizde değişim olabilir bu da rüyanıza renkler olarak da yansıyor olabilir kıvırcık saç turuncuya yakınlık huy karakter değişimlerini yada sizin bu tarz birinden hoşlandığınızı da söyleye bilir ama bir diğer yorumum da şu şekilde olacaktır  yılan ve piton şeklinde ki o dövmeyi de katarsak enerjisel bir varlık la temas olmuş olabilir bu arada görülen bir rüyadır sizin yaşam enerjiniz düştüyse enerji kanallarınız açıla bilir eğer zayifsaniz ruhen ve cin şeytan varlık dediğim metafizik ötesi canlılar arada rüyada gözükür eğer böyle değilse , içsel olarak sizde yenilenme mevcut olabilir yeni bir algı eğer ciddi bir iliskiniz olmadiysa enerjisi sizden farklı ve yüksek biriyle bir ilişki de yaşaya bilirsiniz rüyada etkilenme hoşnut olma kısmını bu şekilde yorumlaya bilirim genelde rüyaları görür ama bazen çok aşırı duygu yaşarız sebebi maruz kaldığımız enerjiler bazen iyi enerjide olur kötüde bazende bizi büyüleyen etkisinden cikamadigimiz enerjiler de olur ama zamanla dağılır unutmayın ki bu bir rüya bu rüyanın etkisinden çıkmanız sizin için daha hayırlı olacaktır rüyanız için süpritel yorumum bu şekilde dinen yada tabir olarak fazla bir şey söyleyemem , ama etkilendiği iz güzel enerjiyi hayatınız için kullanın hayali biri olarak kafanızda sürekli tekrarlamayın gerçeklik ve hayalî olanı ayırt edin , finsal ve ikili ilişkilerde yüksele bilirsiniz rüya ya amel etmeyin sürekli sürekli kendi ve yastanizi düşünün sizin için yapabileceğim en uygun yorum bu şekilde olacaktır sevgiyle ve sağlıkla kalın başka rüyalar görürseniz yazmayı unutmayın takip edelim rüyalarınızı .

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 24 okuma
+7 oy
4 yorum 68 okuma
Fearless 17 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (800 puan)   yazdı
+11 oy
99 yorum 952 okuma
mustafaharputi 3 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.4m puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 31 okuma
+2 oy
2 yorum 46 okuma
+7 oy
1 yorum 38 okuma
27 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde misafir   16 66 241 yazdı
+3 oy
1 yorum 106 okuma
24 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül   yazdı
+5 oy
0 yorum 39 okuma
Serap bozkurt 21 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Serap bozkurt Karabasan (800 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 59 okuma
Farbe 11 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Farbe Karabasan (816 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...