Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
60 okuma
Hicaz Rüya kategorisinde Rüya Görüşmecisi (35.0k puan)  
Rüyamın başını hatırlayamadım ama başlangıç kısmı şöyle evdeyiz 4 -5 kişi daha var. Yüksek bir tepe de her taraf ağaç ahşap bir barakadayız. Saldırı altındayız her yandan saldırı var. Elimde ateş topu atan bir silah var.  Kapının aralığından yaklaşan insnlara atıyorum. Ama silah ısınmadan büyük bir top atmıyor. Ve üst üste attığım zaman kaarşıdaki saldırgan ekip daha da hızlı ve fazla insan olarak saldırıyordu. Ben evin içinde birine dyaanaamıyoryz çok yaklaşıyorlar saldır onlara diyorum. O kişi tavana doğru yükselip ateş topuna benzer bir enerji topu atarak onlları yıkıyor. Aama onunda gücünün aaz olduğunu biliyorum. O ennerji topu atınca siilahım ısınıyordu bende ateş topu atıyordum. Silah d enerji topu da yetmez oldu yukarı doğru binlerxe insan bize doğru geliyordu. Kaaçalım dedim,,herkes ayrı yöne kaçacak kapıdan pencereden dışarı atlayıp koşmaya başladık. Ben tepedeki barakanın arka kısmından aşağı doğru taşlı bir yolda çıplak ayakla koşuyordum. Aşağı neredeyse yaklaşmıştım ki polis arabası gördüm . Hem korku hem de kaçma işimi nasıl yapabilirim trlaşı ile koşarken birden havadan grlen bir minibüs yaanlış dönüş yaparak polis arabasıın önüne kırdı. Yola devamm ettiğimde minibüs dağda ne işi var diye düşündüm. Koşarken etraafım bakıyordum saklanacak bir yer kıyafet birşey arıyordum. Bahçelertarlalaar aağaççlar vardı. Taş evler görmeye başladım çoğu terkedilmiş bazılarnda çok zayıf ışık yanıyordu. Köy bitince taş mezzaarlıklar göörmeye başladım mezzarlığın bitişinden yukarı doğru koşmaaya başlladımm mezaarlığın yarısında durdum. Yukarıdaa 3 adam ateş başında oturuyorlar. Ve çok iriler beni görmediklerini düşünerek arkamı dönüp daha sakin adımlar ile aşağı inmeye başladım. Adamlardaan biri bağırdı ve bir yandan da bana doğru yüeümeye başladı. Kötü olduklarını biliyordum ve kçmaya devam ettim. Arkamdan çok hızlı geliyorlardı. Mezarlıktan sağa döndüm koştum ve insan klabalığı gördüm. Vedaha büyüktaş yapılar insan kalabalığı içinde eğilerek koşup soldan raastgale bid kapı bulup içeri daldım. Merdivenler eski ince demir korkuluklar ve taştan yapılmıştı. Merdiven basamaklarını kullanmadım demire tutunup bir alt katın demirini yakalayacak şekilde atlama yaptım. Maymun gibiydim en alt kata gelince umumi tuvaletler gördüm. Bir tanesine girdşm kapıyı kitledim. Korku ile beklemeye başladım. Her an her yerden çıkabilirlerdi. Tuvaletteki bekleyiş bir yana oteli girdiğim yer üst katlara da çıkıp saklanmaya devam ediyorum rğya böyle devam ediyor. Baya sürükleyici bir rüyaydı. Yazarken bile yaşadım.
Karga Rüya Bilgesi (815k puan)  
Film senaryosu gibi. Boş bi vaktimde bakayım tekrar yorum gelmezse.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Karga önce Rüya Bilgesi (815k puan)  
Bu rüya senin yoğun bir döneme gireceğinin göstergesi. Bu yoğun dönem aynı zamanda bir çok sorumluluğu da beraberinde getirecek. Kaçmak isteyeceksin, bazı durumlarla epey mücadelen olacak ama yine de sonrasında bu yoğunluktan pek kurtulamayacaksın gibi görünüyor.

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 51 okuma
Fearless 9 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (764 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 65 okuma
+6 oy
1 yorum 121 okuma
dimit 3 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 63 okuma
Hope 5 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 36 okuma
Rüyacı123 16 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Rüyacı123 Karabasan (828 puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 63 okuma
Adams 1 Mart 2020 Rüya kategorisinde Adams Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 76 okuma
9 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Göksel Şahin   yazdı
+2 oy
1 yorum 39 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (30.5k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 45 okuma
Güzel4588 21 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Güzel4588 Karabasan (327 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 57 okuma
+6 oy
4 yorum 57 okuma
+4 oy
1 yorum 29 okuma
Abdulkadir 8 Mart 2020 Rüya kategorisinde Abdulkadir Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 36 okuma
Hope 25 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...