Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+14 oy
9.7k okuma
Rüya kategorisinde  
Merhaba;
Geçen rüyamda eski eşimin alt dişlerinin çürümüş olduğunu gördüm ama sanki ağzının içinde gibiydim ve onun dişlerini temizlemeye çalışıyordum. Eski eşim sanki mutlu gibiydi ama bana bak bana ne oldu der gibiydi. ben çok mutsuz olduğumu ona nasıl yardım edebilirim diye düşünüyordum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

+7 oy
Karis Rüya Kurucu (96.6k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Dişler aile bireylerini simgeler, eşinizin birden fazla dişi çürümüş ise ailevi bir sıkıntı yaşıyor olabilir. Aile yakınlarıyla ilgili bir sorun olabilir sizle paylaşamamış olabilir. Eşinizle konuşmanızı tavsiye ederim.
Sevgiler.
+7 oy
Daphne Lusid Rüyacı (73.2k puan)  
Ruyada diş, genellikle stres ve uzuntuyu simgeler. Eski eşinizin zor bir durumda oldugunu ya da kendini zor bir duruma sokacagini dusunuyor ve kendisine soyleyemiyorsaniz bir an once harekete gecmeli, kendisini uyarmalisiniz.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.3m puan)  
Esilki esiniz sikintili gunler geciriyor ailesi ilede problemler yasiyor. Ozellikle annesinin tarafiyla. Maddi olarakta sikintisi var gibi
+2 oy
 
Merhabalar. Rüyamda karşıdan bakıp sol en arkadan iki azı dişimin altında, dibinden hafif kahverengimsi bir plaka kapladığını (Çürük gibi) üstlerin ve diğer dişlerimin ise temiz düzenli olduğunu gördüm birde yine sol alt çenemin 20 lik diş boşluğundan yeni diş geliyordu sanki diş etimde ufak bir delik vardı ama altta herhangi bir diş görmedim karanlıktı içi.Rüyamda hiç ağrı hissetmedim fakat kendimi bir ağızın içinde yakından bakarken gördüm sanırım o ağız benimdi.
+2 oy
 
Rüyamda bir kız çocuğu vardı anne anneannesi kızı almaya çalışıyorlardı  annesi önünde olan çitlerden kızı almaya çalıştı alamadı sonra geldiler bana dua ettiler sen ne yapıyorsun gibisinden bişey dedi anneannesi, karaçarsaflıydı annesi ağzını açtı tüm dişleri çürük ve küçük silindir haline gelmişti
+2 oy
 
Merhaba,eşimle ayrıldık ve şöyle bi rüya gördüm.Aynı masada iki kız kardeşi ve biz oturuyoruz bi kadın ziyan olmasın diye pilav ve et kavurma getiriyor.Sadece ben yiyorum diye hatırlıyorum.İki kız dondurma yiyorlar.bana da tattırıyorlar.Sonra eşim bana dişini gösteriyor köpek dişi görünür bi şekilde çürümüş.başka çürüyen birden fazla dişleri de var.Bir tanesi için değil hepsini röntgen çekerler doktora git diyorum .beni konuşmadan sadece dinliyor
+1 oy
Dido Karabasan (930 puan)  
Bence kendiyle ilgili çok önemli sorunlar olıyor ama sizi üzmemek için bişey demiyor siz herşeyin farkına sonradan varıyorsunuz ve üzgünsünüz

İlgili rüyalar

+9 oy
2 yorum 203 okuma
Hayko100 22 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Hayko100 Karabasan (924 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 110 okuma
16 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Deniz   2 11 25 yazdı
+13 oy
1 yorum 56 okuma
+4 oy
43 yorum 127 okuma
+8 oy
9 yorum 61 okuma
mustafaharputi 19 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.3m puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 379 okuma
anatolia 22 Eylül 2019 Rüya kategorisinde anatolia Karabasan (906 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 97 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (56.7k puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 519 okuma
Karga 20 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (889k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 96 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (26.5k puan)   yazdı
+12 oy
1 yorum 33 okuma
yok 24 Eylül 2020 Rüya kategorisinde yok Rüyakar (5.5k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 53 okuma
dasdasdasdsaas 9 Mart 2020 Rüya kategorisinde dasdasdasdsaas Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+14 oy
176 yorum 2.8k okuma
mustafaharputi 17 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.3m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...