Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
125 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (211k puan)  
düzenledi
Merhaba :)
Rüyamda okulum vardı bildiğim bir yer değil. Büyük ve güzel bir okuldu. Kapının önünde bekliyorduk babam ve annem vardı. Ben lacivert bir polis üniforması giydim ama bunu giyme sebebim  mesleğim olduğu için değil de üşüdüğüm içindi ve babam giymem için verdi bunu. Onu orda giydim ve bana büyük geldi. Lacivert,üstünde polis de yazıyordu. O üniformayı birkaç arkadaşıma göstermek istedim çekip götürdüm bir yere giymek için, hatırlayamadım.
Okulda ders gördüm, bazı arkadaşlarım vardı.
Erkek bir arkadaşım pembe, kadın çorabı giymişti. Uzun ve ince bir çoraptı. Askısı vardı takmak için.
Sınıfta bir kadın hoca vardı bilmediğim biri normelde. Kadın rüyamda disiplinli biriydi  aynı zamanda çok da sevdim. Çıkarken sevgi dolu bir şekilde iyi akşamlar dedim felan.
Çıktık hepimiz sınıftan büyük bir okuldu uzun süre koridorda yürüdük, yanımda kimler vardı bilmiyorum. Okuldan çıktım tamamen eve giderken bir kadın vardı kucağında da kız çocuk,yanında da annesi var yolda giriyorlardı. Ben onların önüne geçtim ilerlemek için daha sonra kucağında çocuk olan kadın bana ayağı ile vurdu. İkisi de sinirliydi kadınların belliydi. Arkamı döndüm bir şey dedim tekrar vurdu daha sonra hızlandım ve kadına küfür ettim.
Kadınların ikisi de güzel giyinmiş,ayaklarında topuklu ayakkabı vardı,saçları düzgün yapılmış. Ama giderken sinirlilerdi,ben arkalarından giderken tartıştıklarını fark ettim.
Yorumlarsanız çok sevinirim.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Yorumum geç gelecek
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (211k puan)  
Hesaplaşmak istediğim birisi var ama çok da önemli değil yani. Bilemiyorum.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (211k puan)  
Şimdi gördüm teşekkür ederim hemen dönüş yapacağım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
öncelikle okulun durumu geçmişle bağlantılı olabilir bir meseleyi daha ciddi bir şekilde ele alma isteği olabilir ama okul yeni ve büyük muhtemelen bazı durumlarda yöntemlerin gelişiyor okul bazen güvensizlikleri işaret etsede yeni olması her zaman ileri adımdır. polis kıyafetine ilginç açılardan bakayım birincisi kendini güvende hissetme gereği korunmak için davranış geliştirme. ikincisi şartların gereği tedbirli hareket etme. üçüncüsü radikal bir karar alma zamanı dört, resmiyet gerektirecek bir durum yada karar, beş sana uygun olmayan bir iş yada maddi bir durum,altı, birinin sana ciddi anlamda bağlanması korumaya çalışması yedi, birine gözdağı vermeye çalışmak ama yapamamak,ancak bunların hepsinde ya aşırı rahat tavırlısın yada yaptığın her neyse sana uygun değil.büyük  ama  sana uymayan durumlar var. yani polis kıyafeti sonuçta sana uygun olmayan bir durumdur resmi yada maddi bir durum daha önceliklidir. okuldaki ders durumu gelişme ilerleme hedefe ulaşma anlamındadır ancak biraz dirsek çürütmek ve çalışmak gerektiğinide gösterir. muhtemelen hayatında yeni zorlukları aşma gayretin olacak.çorabı erkeğin giymesi heralde en karışık yer burası, ekeğin cinsel eğilimlerinin değişmesi yolculuğa çıkması evlenmesi kişilik değişimi sert huylarının yumuşaması psikolojik sıkıntılı bir durumu, çevresinden alaycı sözler duyması gene dedikodu duyması yada şaşılacak beklenmeyen bir hareketi aslında her hareket şaşırtıcı olacaktır. ve en yakın ihtimal ise onun evlenme ihtimalidir yada ona uygun size şaşırtıcı gelecek bir durum çorap güzelse  en azından yaşadıklarının iyi yönleri vardır çorap pis yada kokusu kötü ise yaşadıklarıda kötü olacaktır. ama o erkek her ne yaşıyorsa onu kabullenmiş gibi görünüyor.öğretmen genelde bilgi kaynağı yada yol gösteren birini işaret eder. vurma rüyalarıda ilginçtir hem iyilik yapmak hem ilevselliğini sekteye uğratmak ve gene ikaz etmek anlamlarına gelir kadın olması sinirli olması iki defa vurması sanki birilerinden olumsuz tepkiler  alıyorsan yada almaktan korkuyor gibisin, bu genelde sözlü bir tavırdır. ayrıca brilerine karşı özgüvenin eksik olabilir çekiniyor olabilirsin rüyada vurma olayı hem benzer hemde tam tersine iyiliğe çıkabilir tersine yorumlanabilen rüyalar sınıfına girer ölüm gülmek ağlamak gibi.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (211k puan)  
Anladım teşekkür ederim :)
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (211k puan)  
Kandiliniz de mübarek olsun bu arada :)
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Cumlemizin mübarek olsun
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Bu ruyanı incelemem gerekir gecmisten hesaplasmak istediğin birileri varmı  bide hakkında çok kötü düşuncen olan yada cevrende hakķında kötü dedikodular olan bir erkek varmı. Yada hareketkeri tavirlari degişen sana anormal gelen bir erkek varmı.
+1 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (211k puan)  
Evet var ama rüyamda gördüğüm çorap giyen erkek bu kişi değil. Normal arkadaşım o gördüğün rüyamdaki. Bu kişi kim olabilir bilemiyorum şu anda.
+1 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (211k puan)  
Sizce polis olayı hangisi bu durumda hangi olaya daha yakın. Birde şunu söyleyebilirim yolda mesela polis görmüş olabilirim ve aklımda kalmış olabilir. Birkaç gün önce de polislerin çok olduğu bir yere gittim bu durumu etkiler mi ? Sadece gördüm.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
genelciler güven güvensizlik, korunma .psikolojiciler endişe ve gene güven bana göre ise resmiyet yada birine gözdağı daha yakın gibi
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 85 okuma
+2 oy
3 yorum 73 okuma
+7 oy
1 yorum 57 okuma
+11 oy
1 yorum 77 okuma
14 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde misafir   21 112 262 yazdı
+4 oy
1 yorum 40 okuma
Eslemm 26 Haziran Rüya kategorisinde Eslemm Karabasan (412 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.5k rüya

158k yorum

19.4k düş-ünce

6.6k üye

452 Aktif
3 Üye ve 449 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 831
Dün : 20877
Toplam : 27827665
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...