Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+5 oy
124 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (311 puan)
Merhaba;
Rüyamda erkek arkadaşımla birlikte evlat edinmeye karar veriyorduk ama ikimizde okuyoruz ve yurtdışındayız. Yetimhaneye gidiyoruz, kucağıma bir bebek veriyorlar ama o kadar güzel ki sapsarı saçlı masmavi gözlü bir kız çocuğu. Sonra ailemle tanıştırıyorum bebeği. Ben kızıcaklar diye düşünürken, işte niye edindin diye onlar da mutlu oluyorlar. Sonra bebek git gide büyüyor, yani büyümüş halini de gördüm. Bana sarılıyor, beni annesi gibi görüyor. Sorun şu ki bir yılım daha var üniversiteyi bitirmek için. Ondan ayrılmam gerekecek ama bakacak kimsem yok ailem Türkiye’de ve hepsi çalışıyor. Acaba parayla mı baktırsam diyorum sonra bana kocaman sarılışını görünce içim el vermiyor bırakmaya. Sonra şey düşünüyordum, evlat edinenler için kendi çocuğu kadar olmuyordur yinede diye düşünürdüm hep. Rüyamda gerçekten de kendi çocuğum olsa bu kadar severdim diyordum. Teşekkürler yorumlarınız için şimdiden.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Rüya Görüşmecisi (34.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Mezuniyet öncesi ne güzel bir rüya bu böyle :)
Hissettiğim kadarıyla okul sonrası hayatınız için hazırlıklara başlamışsınız, fırsatları değerlendiriyorsunuz. Projeler hayata geçiyor. Hayalinizdeki geleceği elde edeceksiniz. Fikirler çocuklarımız gibidir, büyümüş çocuk, olgunlaşmış hayata geçmiş fikirlerdir. Aldığınız kararlar ve attığınız her adımda aileniz de destek verecek. Güzel günler yakın.
Sevgiler
+5 oy
Rüya Yorumcusu (13.6k puan)
Yepyeni ve doyasıya keyif alarak yasayacagin bir fırsat ve yasam şekli yakalayacaksin .ruh halinin  muhtesem olacağı ve bambaşka bir bakış açısıyla hayatında güzel değişimler yapacaksın ailen sana her zaman destek olacak :)

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (67.8k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 20 okuma
27 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde ranatugba1234 Rüyazede (48 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
26 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Ysfşvn yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
+3 oy
0 yorum 14 okuma
+5 oy
1 yorum 34 okuma
10 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Ruya.ci Karabasan (-51 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 23 okuma
5 Ekim 2019 Rüya kategorisinde reyhan Rüyazede (83 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Yorumcusu (12.3k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 58 okuma
25 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hulya Rüyazede (173 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
29 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Hatice yazdı
+2 oy
0 yorum 25 okuma
4 Eylül 2018 Tabir kategorisinde Ali yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.7k yorum

16.9k düş-ünce

3.1k üye

93 Aktif
0 Üye ve 93 misafir
Bugün : 3566
Dün : 19647
Toplam : 13381555
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...