Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
28 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (30 puan)
Merhaba;
Rüyamda erkek arkadaşımla birlikte evlat edinmeye karar veriyorduk ama ikimizde okuyoruz ve yurtdışındayız. Yetimhaneye gidiyoruz, kucağıma bir bebek veriyorlar ama o kadar güzel ki sapsarı saçlı masmavi gözlü bir kız çocuğu. Sonra ailemle tanıştırıyorum bebeği. Ben kızıcaklar diye düşünürken, işte niye edindin diye onlar da mutlu oluyorlar. Sonra bebek git gide büyüyor, yani büyümüş halini de gördüm. Bana sarılıyor, beni annesi gibi görüyor. Sorun şu ki bir yılım daha var üniversiteyi bitirmek için. Ondan ayrılmam gerekecek ama bakacak kimsem yok ailem Türkiye’de ve hepsi çalışıyor. Acaba parayla mı baktırsam diyorum sonra bana kocaman sarılışını görünce içim el vermiyor bırakmaya. Sonra şey düşünüyordum, evlat edinenler için kendi çocuğu kadar olmuyordur yinede diye düşünürdüm hep. Rüyamda gerçekten de kendi çocuğum olsa bu kadar severdim diyordum. Teşekkürler yorumlarınız için şimdiden.

2 Yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
Yepyeni ve doyasıya keyif alarak yasayacagin bir fırsat ve yasam şekli yakalayacaksin .ruh halinin  muhtesem olacağı ve bambaşka bir bakış açısıyla hayatında güzel değişimler yapacaksın ailen sana her zaman destek olacak :)
+2 oy
Uzman Yorumcu (30.9k puan)
Merhaba,
Mezuniyet öncesi ne güzel bir rüya bu böyle :)
Hissettiğim kadarıyla okul sonrası hayatınız için hazırlıklara başlamışsınız, fırsatları değerlendiriyorsunuz. Projeler hayata geçiyor. Hayalinizdeki geleceği elde edeceksiniz. Fikirler çocuklarımız gibidir, büyümüş çocuk, olgunlaşmış hayata geçmiş fikirlerdir. Aldığınız kararlar ve attığınız her adımda aileniz de destek verecek. Güzel günler yakın.
Sevgiler

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 18 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
29 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Hatice yazdı
+1 oy
0 yorum 20 okuma
4 Eylül 2018 Tabir kategorisinde Ali yazdı
+1 oy
1 yorum 11 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 115 okuma
31 Mart 2018 Rüya kategorisinde Yağmur Damla yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
+4 oy
1 yorum 8 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Gülümser öncül yazdı
+3 oy
1 yorum 21 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...