Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
72 okuma
elifs Rüya kategorisinde Karabasan (429 puan)  
düzenledi
İyi geceler dilerim. Ben bu rüyayı bugün akşam dokuz on gibi gördüm. Rüyamda üzerimi giymiş dışarı çıkmıştım bir yere kadar gidip bir konuda görüşümün alınması gerekiyordu o işimi hallettikten sonra gerçek hayatta tanımadığım ama rüyamda tanıdık davrandığım kişiler beni oyun oynamaya çağırıyordu yalnız içlerinden sadece bir kişiyi tanıyordum o da gerçek hayatta neredeyse  bir ay önce benden kaynaklı olmayan sebebinin ne olduğunu bilmeden konuşmayı kestiğim bir erkekti. hepsi bir suyun içinde ebelemece tarzı bir şey oynuyordu.Bende katılıyordum en son bana değdiklerinde bende suyun içinde o bahsettiğim erkeğe doğru ilerliyordum biraz kovalamacadan sonra onu yakalıyordum oyun öyle devam ediyordu. Ama oyun içinde beni rahatsız eden başka biri vardı ve bu bahsettiğim haftalar önce konuşmayı bıraktığım kişi çaktırmadan müdahale edip beni rahatsız etmesini engelliyordu. Oyundan çıktığımda kıyafetlerim hiç ıslanmamıştı. Daha sonra oyun içinde oynadığım kızlardan biri yanıma geliyordu bu kız çok popüler ve ünlü bir kızdı ve onunla bir koltukta oturup sohbet ediyorduk bana o bi ay önce konuştuğumuz çocuktan bahsediyordu, aranızda gönül anlamında bir şeyler geçtiği çok belli hemen anlaşılıyor gibi. Daha sonra bu çocuk yanımıza gelip karşımdaki koltuğa oturuyordu bize bakıyordu devamlı. o oturunca yanına da bir kız oturuyordu.o kız yanına oturunca hemen yana  kayıp ortasına bir erkek
arkadaşını alıyordu. Ama kızla arada bi sohpet ediyordu. Biraz geçtikten sonra başka bı koltuğa geçip bir sürü kızlarla konuşuyordu. normal Sohpet şeklinde çocukluğundan falan bahsediyordu. etrafındakilerde onu dinliyordu. Ama ben pek oralı olmayıp yanımdaki kızla konuşmaya devam ediyordum. Bir kere kafamı çevirip baktığımda onun da bana baktığını gördüm. O bana bakınca diğer etrafındakiler de hemen bana döndü. Bir kaç dakika sonra yerimden kalkıp pencereye ilerledim aşağıda bir kaç tane hayvan vardı. hatırladığım bir tanesi ise zebraydı aşağı su birikintisi vardı ve ordan benim korkacağım palyaço benzeri korkunç bir şey çıkıyordu ve bende aşağı doğru tükürüyordum ve bunu yaptıktan sonra çok gülüyordum.  Bunları yaparken o bahsettiğim erkeğin beni izlediğini hissediyordum. Rüyamın anlamı nedir?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Değerli okurum , üzerinizi giyip dışarı çıkma hali ve ,bir yere görüşünüzü bildirmek üzere çıkıyor olmanız , hayatınızda bir olgu yani devam eden bir konun olduğuna işaret ediyor sizi ilgilendiren bir konu hakkında düşünceli kararsız hatta bir netlik kazanması için çabalıyor oluşunu anlatıyor olabilir rüya içinde ikili ilişkiler ön planda ,bu ilişkilerde artık bulanıklık değilde kararlılık istiyor olabilirsiniz.


Oyun oynamaya çağırlmak ve oynamak bu aralar keyiflerin yerinde olduğuna vurgu yapsada bazı şeyleri ciddiye almak için de ikaz olabilir oyun oynamak güzel ve olumlu bir simge ,suyun içinde ebelemece tarzı oyun yukarıda belirtilen her konuyu destekliyor su berrak ve bazı hoş durumlarda (özel hayatınızda ilişkiniz varsa) veya yoksa olumsuz durumları artık geride bırakmak gibi eylemlerde bulunma sizi daha çok rahat ettirecektir ama günlük yaşadığınız problemler  varsa hayatta  yardım almak size iyi gelecektir oyun oynamak da bir birlik ve beraberlik içinde olduğu için geçmişteki konuları tekrardan gözden geçirip ,yeni bir yol çizmek size daha iyi gelecektir.
Koltukta ünlü bir kızla aranızda geçen olgular , değer vermek ve verilen değeri almak gibi günlük yaşamımıza vurgu yapıyor olabilir ünlü ve popülerlerlik sürekli kendini geliştirerek ve sevilerek süre gelen bir olgu gerçek hayatta içinizde saklı kalan duyguların açığa çıkmasını istiyor olabilirsiniz ,ama biraz çekingenlik ve kararsızlık bunu engelliyor olabilir bu yüzden rüyada gördüğünüz ilk sembol fikir beyan etmek sembolu ile karşılaştınız kendinize güvenmek istiyorsunuz ama bu güveni duygularınızı çevreyle paylaştığınız zaman ,daha sağlamlaşacak.

Zebra görmek dinen de çok olumlu hayırlı bir simge , görülen paylaco ve korkutucu bir havası olması bu rüyanın aslında kafanıza takılan her soru işaretinin rüyaya yansıması gibi psikolojiktir , rüyanız psikolojik olarak iyi çünkü günlük yaşanılan olayları görmüşsünüz ve zihniniz aktif , haberci bir rüya diyemem ama zebre önünüzdeki günler için enerjinizin yüksek olacağı yönünde , fazla düşünmek sonucu bu rüya diyemem ,bu rüyayı bir takım duygusal geçişler için belirmiş olması çok yüksek , bazı konularda duygularınız yüksek bazı konular da duygularınızı kaybetmiş o konuya olan bakış açınız değişmiş olabilir ve bu yüzden rüyada sahneler bu şekilde belirmiş olabilir ,rüyanız hayrolsun sevgiyle kalın.
Leyla192 Karabasan (373 puan)  
Tamam çok teşekkür ederim hayırlı günler :))
0 oy
elifs Karabasan (429 puan)  
Hayırlı günler dilerim
.Rica etsem rüyamı yorumlar mısınız? Anlamını çok merak ediyorum. şimdiden teşekkür ederim
0 oy
Leyla192 Karabasan (373 puan)  
Merhaba isminizi mi değiştirdiniz acaba yoksa farklı biri misiniz :). Ben de sizi rüyama kahin_sumiyalaca olarak etiketlemiştim ama galiba yanlış etiketlemişim
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Sadece isim değişikliği oldu müsait olduğum an rüyanıza bakacağım , bugün kesin bir dönüş yaparım kahin olarak da üstat olarak da ekleye bilirsiniz sorun yok :)

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 45 okuma
ayyseennn 8 Nisan 2020 Rüya kategorisinde ayyseennn Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 50 okuma
2 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Kübra   1 4 yazdı
+5 oy
3 yorum 69 okuma
Rossess 13 Ocak Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (10.9k puan)   yazdı
+8 oy
7 yorum 127 okuma
Aries_libra_ 30 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 54 okuma
Esra A. 4 Nisan 2020 Tabir kategorisinde Esra A. Karabasan (935 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 46 okuma
Esra A. 4 Nisan 2020 Tabir kategorisinde Esra A. Karabasan (935 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 71 okuma
Yagmur2012 8 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (387 puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 289 okuma
12 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Esmanur   yazdı
+1 oy
3 yorum 97 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (56.7k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...