Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
135 okuma
Tabir kategorisinde
Öncelikle merhabalar, rüyamda ablamı görüyorum. Ablam yabancı ülkeden sarışın bir adamla vakit geçirmeye başlıyor, yanlarında en başından beri ben de varım. Sonra bu ikisi birbirine aşık oluyor ve bir sofra başında birbirlerine yaklaşmaya başlıyorlar. Ben ortalarında onları itiyorum onlar yakınlaşmaya çalışıyorlar. Sonra ablam sofradan herkesin içinde kırmızı şarabı alıp boynuna sürüyor ve her yer yanmaya başlıyor. Herkes ve ben ablama kaçmasını söylüyoruz ama onun gittiği yerde alevler patlıyor ve ablam yanıyor ama yandığını görmüyorum başkasının yanıp yere bayıldığını görüyorum. O an herkes kaçışırken ben de ablam için ağlamaya başlıyorum ağlarken yere yatıyorum orda da uyanıyorum.

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (30.8k puan)
Merhaba,
Rüyanız hayra çıksın.
Ablanızın yabancı biriyle bir ilişkisi olması gerçek hayatta da olan bir şey mi veya evlenmesi sözkonusu mu ablanızla sıkı bir bağınız var sanırım.
Bilinçaltınızda Ablanızın bir yabancıyla olan ilişkisini onaylamadığınızı görüyorum. Muhtelemen bunu din farklılıklarından dolayı istemiyorsunuz bunu şarapla sembolize etmenizden anlıyorum.
Böyle bir evlilik size göre Ablanızın kendini, geleceğini yakmasıyla eşdeğer, mutsuz olacağını düşünüyorsunuz. Bunun için üzülüyor ağlıyorsunuz. Biraz rahat olun akışına bırakın. Bu konudaki düşüncelerinizi ablanızla paylaşmayı deneyin.
Sevgiler

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 17 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 37 okuma
4 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Buse M. yazdı
+3 oy
1 yorum 63 okuma
12 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 40 okuma
+1 oy
1 yorum 9 okuma
8 Mayıs Tabir kategorisinde Kürşad yazdı
+4 oy
1 yorum 15 okuma
+2 oy
0 yorum 6 okuma
22 Nisan Tabir kategorisinde Elif yazdı
+3 oy
2 yorum 21 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+3 oy
0 yorum 39 okuma
2 Aralık 2017 Rüya kategorisinde gülşen yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...