Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda en yakın arkadaşlarımdan biriyle şuanda oturduğum evde birlikte yaşıyorduk. Evin en son odası yatak odası ve ebeveyn banyosu var. Arkadaşım yatak odasına geliyor ve eve hırsız girdiğini acil banyoya girmemiz gerektiğini söylüyor. Odadan çantamı telefonumu alıp banyoya giriyoruz ve kapıyı kilitliyoruz. Arkadaşım polisi arıyor. Bende o sırada plan yapıyorum saç spreyini sen alsan kapıyı açsak adam içeri girince gözüne sıkarsın ben de kapının arkasına saklanırım elimde de makas var. Makası adamın boynuna geçiririm diyorum. Tam o sırada biz plan yaparken polisler geliyor. Bütün eve bakıyorlar ama hırsızı bulamıyorlar. Polisler arkadaşımın hırsızı uydurduğunu ve kafasında problem olduğunu , hayalle gerçeği karıştırdığını söylüyorlar.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (18.3k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Soz konusu arkadasinizla ilgili bilincaltiniza ittiginiz, ortbas ettiginiz bazi supheler var. Hirsiz metaforuyla guvensizlik duygunuz ortusuyor. Bu dostunuz guveninizi sarsmis veya sarsacak olabilir. Ortak isler yapacaksaniz dikkat.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 11 okuma
25 Mart Rüya kategorisinde Cihan&Yeliz yazdı
+4 oy
1 yorum 58 okuma
0 oy
1 yorum 9 okuma
0 oy
0 yorum 12 okuma
15 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Rabia yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
24 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Can yazdı
+3 oy
0 yorum 44 okuma
9 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.9k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 52 okuma
4 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Pinar Culluk yazdı
+4 oy
3 yorum 34 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.9k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 19 okuma
8 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Özi yazdı
+4 oy
0 yorum 36 okuma
30 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+3 oy
3 yorum 64 okuma
13 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...