Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+7 oy
127 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Yorumcusu (18k puan)
Rüya yorum sitemizin geliştirilmesi için önerilerinizi veya şikayetlerinizi bu başlık altında yorum, düş-ünce olarak ekleyebilirsiniz. Henüz gelişme aşamasında olan bir siteyiz rüyada rüya olarak. Denk geldiğiniz sorunları paylaşmaktan çekinmeyin. Aynı şekilde geliştirme önerilerine de açığım.

Teşekkürler.

11 Yorum

+3 oy
Rüya Yorumcusu (18k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Mesela ben ilk olarak bir facebook sayfası oluşturdum. Bu konuda eksiklik vardı. Adreslerimiz şöyle.

Sayfa adresi: https://fb.me/RuyadaRuyaCom

Mesaj adresi: https://m.me/RuyadaRuyaCom

Bu şekilde de iletişim sağlanabilir. Sitenin reklamı açısından iyi olacaktır.
Rüya Ustası (46.3k puan)
Büyüyoruz ne güzel!
+3 oy
Rüya Ustası (46.3k puan)
Yeni yorumcularımızın yorumlarına göz atıyorum gerçekten hoşuma gidiyor. Ne güzel emek veriyorlar ve güzel yazıyorlar. Bir kaç gün sitede sanırım bazı sorunlar vardı girdiğim zaman atıyor gibiydi. Ama bugün sorunsuz olduğunu görüyorum. İlk başlarda site biraz karışık geliyor ama kullandıkça alışıyor. Belki yeni üyelere daha basit açıklamalar yapılabilir kullanım ile ilgili.

Ama en önemli şey rüyalarına yorum yaptığımız kişilerden geri dönüt alınamaması. Çoğu rüyasını yazıp gidiyor okuyor mu okumuyor mu belli değil. Buna bir çare lütfen.
+1 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Rüyalar sekmesine baktığımda en çok görüntülenen rüyalar diye bir bölüm var.
https://www.ruyadaruya.com/ruyalar?sort=views

Bence bu konuda bir yarışma düzenleyebiliriz. Belli bir süre içinde en çok okunan rüyayı yazan üyemize ödül olabilir veya bu tarz bir şey.

Ben ara ara bakıp orada yorumlanmamış rüyalara yorum yapacağım. Belli ki bunlar google arama sonuçlarında en çok çıkan rüyalar.
0 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Benim bir şikayetim çözümü için de elbette bir önerim var. Umarım bu konuda diğer üyelerimiz de bana artı verip desteleyecektir. Ah işte tam da şikayetim bu noktada başlıyor. Bana kimlerin artı kimlerin eksi oy kullandığını görmek istiyorum. Eminim herkes bunu istiyordur. Bu hizmet mümkünse yapılmasını arz ederim. Diğer üyelerden de bu konuda artı oy ve düşünce ile desteklemelerini isterim. Yok kimse umursamazsa yapacak bir şey yok der yuvama çekilirim.
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Kimse beğenmemiş :)
+3 oy
Rüya Yorumcusu (18k puan)
Lütfen yorumlanan veya yorumlanmayan rüyalarınızın içeriğini karalamayınız, silmeyiniz. Sonuçta emek harcanan , yorum yazılan rüyalar. Bu tür durumlarla karşılaştığımızda üzülüyor ve kullanıcıyı veya ip yi yasaklıyoruz.
+1 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Benim site için bir kaç önerim daha olacak. Mesela rüyanın yanında astroloji, tarot gibi şeyler de olsa nasıl olur? Fal olayının cılkı çıktı da. En azından doğum tarihlerinden astrolojik haritalar veya günlük tarot gibi yönlendirici şeyler eklenebilir mi?

Yine üyelerimizden bu fikirlerime destek bekleyeceğim ama yukarıdaki önerilerim gibi kimse desteklemeyecek gibi hissediyorum. :)
+1 oy
Rüya Yorumcusu (18k puan)
Sitemizin yardım sayfasına sıkça sorulan soruları, karşılaşılan durumları ekledim. Aklıma geldikçe de eklemeye çalışacağım. Herkesin mutlaka bir göz atmasını, okumasını isterim oldukça kolaylaştırıcı şeyler var site kullanımını

https://www.ruyadaruya.com/yardım

Linkimiz bu.

Ayrıca twitter hesabımızdan da takip edebilirsiniz bizi. https://twitter.com/RuyadaRuya
+2 oy
Rüya Yorumcusu (18k puan)
Rüya yazanların başlıklarda yorum istedikleri kişileri yazmak yerine bunu etiketlerde veya rüyanın sonunda belirtmeleri daha uygun olacaktır. Yazdığınız rüyayın başlığı arama motorlarına uygun olursa daha çok ziyaretçi alabiliriz.

Örneğin yanlış kullanım: Yolculuk (x kişisi yorumlasın lütfen)
Doğru kullanımı :
Rüyada yolculuk
Rüyada yolculuk yaptığımı gördüm
Rüyada yolculuk yapmak
vs gibi.
+2 oy
Rüya Yorumcusu (18k puan)
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede size yapılan etkinlikleri gösteren bir Bildirim kutusu ekledim. Böylece aldığınız oylar, yapılan yorumlar, gelen mesajlar, duvar yazıları vs gibi bir çok şeyi buradaki bildirimden görebileceksiniz.

Oldukça kolaylık sağlayacağını düşünüyorum. Başka öneri ve şikayetlerinizi bu başlık altında dile getirebilirsiniz.
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Bu harika olmuş dostum, tebrik ederim.
+1 oy
önce Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Benim yine bir önerim var. Yan tarafta bir kutu olsa. Haftanın, ayın neyse artık en iyi performans gösteren yorumcuları olsa. Haftalık periyotlar halinde olursa daha güzel olur.

Bir de yeni yorumcularımızla birlikte bir sohbet etkinliği olsa net üzerinden. Nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlatsan falan.
önce Rüya Yorumcusu (12k puan)
Dijital Pazarlama benim işim :) Neden olmasın.
önce Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Pazarla bizi duyguu, azarlama pazarla, kimi zaman cumarla. (pf çok kötü espriler bunlar)
önce Rüya Yorumcusu (12k puan)
:) olabilir. İnstagram daha etkili. direk siteye yönlendiririz.
+2 oy
önce Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Son konuşmalardan yeni bir fikir geldi aklıma. Bence siteye üye davetlerinde referans kullanılsın ve refere eden kişiye puan verilsin. Mesela kayıt formunda ekstra bir alan olabilir, sizi davet eden kullanıcı ismi diye. Üye olurken orayı doldururken yeni üye örneğin davet eden kişiye Karga yazdı, kargaya hediye 300 puan gibi bir şey olabilir. Böylece üyelerimiz başka üye adaylarına daha şevkle ulaşacaktır.

Önerimi onaylayanlar yukarı oy kullansın. (yukarıdaki önerilerimde 0 oy olanlar var hala kırgınım bu konuda)

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 42 okuma
+4 oy
0 yorum 39 okuma
4 Nisan Bilgi kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
27 Mart Bilgi kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+7 oy
14 yorum 189 okuma
30 Nisan 2016 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 25 okuma
+3 oy
3 yorum 43 okuma
+2 oy
2 yorum 32 okuma
27 Nisan Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 29 okuma
+3 oy
2 yorum 55 okuma
28 Mart Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
10 saat önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 9 okuma
9 Mayıs Tabir kategorisinde Sanem yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...