Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
24 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (30 puan)
Rüyamda 2 sene önce çok kötü bir şekilde ayrıldığım ve şu dünya da asla affetmeyeceğim dediğim eski sevgilimi gördüm. Normalde hiç görmezdim rüyalarımda ayrılalı 2 sene olmuş ve ben şu an başka bir insanla birlikteyim. Herneyse rüyamda ananemin evine geri dönüyordum bir süre üniversite için orada kalmıştım. Eve döndüğümde kalacağım odayı temizleyip yerleştirirken birden eve geliyodu. Benim olduğum odaya girdi. Tabi ona o kadar kırgınım ki neden geldin, diyecek kelime dahi söylemek istemiyorum. O yokmuş gibi ortalığı toplamaya devam ettim. Bir taraftan da o bana tatlı sözler söylüyor. İşte değişmişsin, nasılsın gibisinden. Uzun bir süre tek kelime etmedim ona karşı. Sonra akşama doğru karanlık bir yere gidiyoruz böyle eğlence kulübü gibi, eski arkadaşlarımda orda. İki tanesiyle bozuşuyorum beni dinlemiyolar diye. Sonra beni çağırıyo bi tanesi gelir misin diye. Gidiyorum bir odaya giriyorum. Annem ve ananem başta bütün kadınlar orda. Beni çağıran arkadaşım, bugün bir kadın ve kızını gördüğünü,durumlarının kötü olduğunu eğer Kuşadası çevresinde bir yakınlarımız varsa onlara iş ayarlayabilir miyiz diye konuşuyolar. Bende bir yakınımızı söylüyorum anneme belki ararsak yardımcı olurlar diye. Sonra geri dönüyorum o eğlence mekanına, bu sırada tek tük konuşuyorum eski sevgilimle çünkü sürekli bir şey söylüyor bana, işte ayrılalı çok oldu, o köprünün altından çok su aktı gibisinden. İlerleyen saatlerde aniden öpüyor beni. İlk geri çekiliyorum sonra ben öpüyorum onu. Daha sonra ananemin evine dönüyoruz ama tüm ailede orada. Herkes eski sevgilimi biliyor ama sevgili olduğumuzu düşünmüyolar. Herkes bir yere gidiyor biz tek kalıyoruz evde. Ben ananemin yatağına yatıyorum o da odalardan birine gidiyor. Sonra yanımıza geliyor, benimle uyumak istiyor ben tabi reddediyorum ilk sonra yatağın kenarına oturuyor bi eli bende, sanki ayrılmadan önceki o tatlı sohbetlerimize dönmüş gibi sohbet ederken ananem geliyor eve. Bizi öyle görünce olayı toplamaya çalışıyoruz hele ananem çok pinpirikli kadın ekstra üzülüyo. Onu üzülmesin diye ikna etmeye çalışırken tamam bir daha görüşmeyeceğim bundan sonra görmeyeceğim onu diyorum. Öyle kabul ediyo sonra da yine aynı evin içindeyiz ama görmüyorum onu.

1 yorum

+3 oy
Rüya Yorumcusu (18.4k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Kendiniz de dile getirmissiniz, asla affetmemek diye. Bu dusunce yapisi bilincaltimizi rahat birakmaz. Yapmamiz gereken, gecmiste aci veren kisi ve olaylari notralize etmek, yani yok saymak. Affetmemek varligini kabul etmek ve ofke duygusunu beslemektir. Ve bunlar ruya, saglik sorunu, depresyon gibi belirtiletle ortaya cikar. O kisiyi yok saymali ve hayatiniza devam etmelisiniz.
Anne ve anneanne gibi kavramlar, ailedeki kadinlarin dusunceleriniz ve kararlarinizda etkin rol oynadigini gosterir. Biraz daha bagimsizliga ihtiyaciniz var bu konuda.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 24 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Aslı nur yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
25 Şubat Rüya kategorisinde Ece Rüyazede (120 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 28 okuma
24 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
10 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Damla yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
31 Mart 2018 Rüya kategorisinde Serap yazdı
+2 oy
0 yorum 27 okuma
5 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Ecxm Rüyazede (130 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...