Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba biz diğer sitelerdeki kedi yorumlamalarından dolayı çok tedirgin olduk. Lütfen yorumlarmısınız.

Annem benim için dün istehareye yattı rüyasında karışık renklerdeki sarı yanlı, tasmasının ucunda altın asılı yavruya benzer bir kedi eve girmeye çalışıyormuş fakat ailem onu dışarı tekrar bırakıyormuş. Birkaç sefer bu şekilde uğraşmışlar daha sonra apartmanımızdan birinin taşındığını kapımıza tır geldiğini görüyor, tırın içinde tanıdığımız taşınan ailenin küçük erkek çocuğu ve tanımadığımız iki kız çocuğu olduğunu söylüyor. Ne oluyorsa tırın anneannem gilin arabasını duvara çarptırdığını ve arabanın kağıt gibi ezildiğini görüyor. Annem gil rüyasında telaşlanıyor ve  taşınan aile bu meseleyi oturup konuşmamız gerekiyor diyerek bize çay içmeye geliyormuş. Tanıdığımız çocuğun babası ablası ve bizim gerçekte bilmediğimiz kadın bir akrabaları. Kadın akraba girerken bizim evimizde çay demleyecek kızımızda yok diyerek girmiş eve annem daha sonrasını net hatırlamıyor bulanıklaşmış ve uyanmış. Annem bu istahareye yakın gelecekte düşündüğüm evliliğim ve kısmetim hakkında hayırlılığını hissetmek için yatmıştı.

Not: Annem ve babam benim bu kararıma henüz yüksek öğretimimi bitirmediğim için biraz tepkili yaklaşıyorlar gördüğü rüyada etkisi varmıdır bilemiyorum. Erkek arkadaşım tek çoçuk ve annesi bana devamlı benim birtane evladım var kızım yok sen benim kızımsın artık der

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
Ailen çok üstüne düşüyor senin ve bu seni sıkıyor. kendi kararlarını kendin alıp hayatına yön verebilecek kapasiteden var ve harekete geçme zamanın zaman çok değerli ve asla geri gelmeyecek birşey iyi değerlendir evleneceksin ve mutlu bir beraberliğini olacak

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde gokbaray Rüyazede (140 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 14 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde şule Karabasan (-318 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
24 Mart Rüya kategorisinde Sümeyra yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
21 Şubat Rüya kategorisinde Isimsiz yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde anonim yazdı
+2 oy
1 yorum 31 okuma
30 Nisan Rüya kategorisinde Turuncu Rüyazede (30 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
29 Nisan Rüya kategorisinde Enes yazdı
+3 oy
1 yorum 12 okuma
24 Nisan Rüya kategorisinde Resul kuzey ÇELİK yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
6 Nisan Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...