Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (106 puan)
düzenledi
Merhaba. Rüyamın düzgün yorumlanması için ön bilgi vermem gerektiğini düşünüyorum. Önceden teşekkürler.

Ben üniversiteyi yurt dışında okudum, bitirdikten sonra geri dönmek hiç istemiyordum ama zorunda kaldım. Son zamanlar aklımda hep geri dönmek var, iş ilanlarına falan bakıyorum orda.

Bir de babaannem bir ara amcamın (gitmek istediğim ülkede yaşıyor) yanına gitmeyi düşünüyordu. Havaalanı karışık ve yol çok uzak olduğu için benim götürmemi istiyorlardı. Babaannem yol çok uzak diye vazgeçti.

Rüyamda oraya geri taşınmışım, çok mutluyum. Alışveriş yapmayı düşünüyorum, 2 seçeneğim var, hangisine gitsem diye plan yapıyorum. Taşındığım yer eskiden kaldığım ev ama adresi bulamıyorum. Kendimi çocukluğumun geçtiği sokakta buluyorum, babaannem yürüyor yolda, gidip ona soruyorum adresi. Babaannem diyor ki, gel boş ev var, oraya yerleştirelim seni. Ben de diyorum ki, hayır, ben buldum ev ama sen tanıyor musun nerde? Arkada bir kaç kadın oturuyor, onlardan orta yaşlı, sarışın birini gösteriyorum babaanneme, bak şu kadının evi diye. Babaannem diyor ki, işte şu numaralı otobüse bin git. Sonra beraber komşunun bahçesine giriyoruz. Bir kaç insan oturmuş, onlardan bir tanesi yengem (kendisini pek sevmem, ailecek te aramız yok). Bundan sonrasını hatırlamıyorum.

Sonra uyandım. Geri yattığımda yine rüya gördüm. Yaşadığım ülkede amcam ve ailesiyle yaşamıştım bir ara. İşte o amcamın karısını gördüm, bizim evde. Yemek yiyeceğiz. Sofrayı ben hazırlıyorum, sofrada iki tane orta büyüklükte, közde ve ya başka bir şekilde pişirilmiş balık var. Çok lezzetli görünüyor. Balığa dokunduğumda parmağım acıyor. Yengem (yanında kaldığım amcamın karısı) de yanımda.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Geri döneceksin ama biraz zamanı var yeni fırsatlarla ve yeni kişilerle tanışacaksın orda..
İş imkanı yakalıyprsun ve geliri çok iyi bu o büyük iki balığı simgeliyor ama seni yorup zorlayacak bir iş olucak bence üstesinden gelirsin ailen destekcin olacak :)
Rüyazede (106 puan)
Çok teşeķkür ederim :))

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 20 okuma
30 Nisan Rüya kategorisinde Onur yazdı
+5 oy
2 yorum 18 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Gizgiz Rüyazede (483 puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 34 okuma
28 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+8 oy
0 yorum 37 okuma
+3 oy
0 yorum 22 okuma
7 Mart 2018 Rüya kategorisinde burçin tekin Rüyazede (82 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 16 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Zeyzey Rüyazede (97 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 21 okuma
14 Ağustos Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (360 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 33 okuma
+2 oy
1 yorum 16 okuma
+7 oy
1 yorum 33 okuma
1 Haziran İstihare kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 30 okuma
31 Mayıs Rüya kategorisinde ÖrdeCav Rüyazede (110 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.8k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

81 Aktif
7 Üye ve 74 misafir
Bugün : 6433
Dün : 19792
Toplam : 9485197
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 725 e
  2. Rüya Tabircisi - 476 e
  3. Karga - 444 e
  4. Likya - 253 e
  5. Prenses789 - 178 e
  6. Adams - 159 e
  7. sonsuz - 155 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...