Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (32 puan)
düzenledi
Merhaba. Rüyamın düzgün yorumlanması için ön bilgi vermem gerektiğini düşünüyorum. Önceden teşekkürler.

Ben üniversiteyi yurt dışında okudum, bitirdikten sonra geri dönmek hiç istemiyordum ama zorunda kaldım. Son zamanlar aklımda hep geri dönmek var, iş ilanlarına falan bakıyorum orda.

Bir de babaannem bir ara amcamın (gitmek istediğim ülkede yaşıyor) yanına gitmeyi düşünüyordu. Havaalanı karışık ve yol çok uzak olduğu için benim götürmemi istiyorlardı. Babaannem yol çok uzak diye vazgeçti.

Rüyamda oraya geri taşınmışım, çok mutluyum. Alışveriş yapmayı düşünüyorum, 2 seçeneğim var, hangisine gitsem diye plan yapıyorum. Taşındığım yer eskiden kaldığım ev ama adresi bulamıyorum. Kendimi çocukluğumun geçtiği sokakta buluyorum, babaannem yürüyor yolda, gidip ona soruyorum adresi. Babaannem diyor ki, gel boş ev var, oraya yerleştirelim seni. Ben de diyorum ki, hayır, ben buldum ev ama sen tanıyor musun nerde? Arkada bir kaç kadın oturuyor, onlardan orta yaşlı, sarışın birini gösteriyorum babaanneme, bak şu kadının evi diye. Babaannem diyor ki, işte şu numaralı otobüse bin git. Sonra beraber komşunun bahçesine giriyoruz. Bir kaç insan oturmuş, onlardan bir tanesi yengem (kendisini pek sevmem, ailecek te aramız yok). Bundan sonrasını hatırlamıyorum.

Sonra uyandım. Geri yattığımda yine rüya gördüm. Yaşadığım ülkede amcam ve ailesiyle yaşamıştım bir ara. İşte o amcamın karısını gördüm, bizim evde. Yemek yiyeceğiz. Sofrayı ben hazırlıyorum, sofrada iki tane orta büyüklükte, közde ve ya başka bir şekilde pişirilmiş balık var. Çok lezzetli görünüyor. Balığa dokunduğumda parmağım acıyor. Yengem (yanında kaldığım amcamın karısı) de yanımda.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Geri döneceksin ama biraz zamanı var yeni fırsatlarla ve yeni kişilerle tanışacaksın orda..
İş imkanı yakalıyprsun ve geliri çok iyi bu o büyük iki balığı simgeliyor ama seni yorup zorlayacak bir iş olucak bence üstesinden gelirsin ailen destekcin olacak :)
Rüyazede (32 puan)
Çok teşeķkür ederim :))

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 10 okuma
30 Nisan Rüya kategorisinde Onur yazdı
+2 oy
0 yorum 19 okuma
7 Mart 2018 Rüya kategorisinde burçin tekin Rüyazede (160 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 21 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
+4 oy
1 yorum 52 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde özge yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
1 Ekim 2018 Tabir kategorisinde İzmirli yazdı
+3 oy
0 yorum 39 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
22 Eylül 2017 Rüya kategorisinde azely Rüyazede (66 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
11 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Ebru yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...