Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+2 oy
4 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
4 yıl önce gördüğüm bi rüya bu.rüyamda annemle beraber evden çıkıyoruz acele ediyoruz, çok sıkıntılı ve gerginiz ama ben sebebini bilmiyorum.minibüsten indiğimizde vapurun kalktığı rıhtımın önüne gelmiştik ve benim ayaklarım çıplaktı.ayakkabılarımı giydiğimi biliyordum ama yoklardı eve dönersem geç olacağını düşünüp yalın ayak devam ediyordum yürümeye.annemle vapura zar zor yetişiyorduk binen son yolcu bizdik.vapurda terasa çıkıyordum ve oturuyordum bi banka annemim yanımda olmadığını farkediyordum.oturduğum bankta sağ tarafımda benim yaşlarda bi genç oturuyordu bana bakıp gilümsüyorsu ve saatine bakıp 1 dakika daha geç kalsaydın vapuru kaçıracaktın ve biz hiç karşılaşamayacaktık diyordu ama sanki içinden konuşuyordu ve bende onu duyuyordum.yüzüne dikkatlice baktığımda onun tanımadığım yabancı biri olduğunu anlıyordum.ama sanki o beni tanıyormuş gibi bana sıcak davranıyordubense tedirgin oluyordum.annemin gelip sol tarafımda oturduğunu görünce anneme bakıyordum annem gayet rahattı çocuğun bana olan davranışlarından hiç rahatsız olmuyordu.biz karşıya geçecekken vapur başka tarafa dönüyordu ve sonra mekan ve araç değiştirmiş oluyorduk.bi otobüsün içinde yolculuğumaza devam ediyorduk ve o yine benim sağ tarafımda oturmuş ve bana bakıp gülümsüyordu.ben şakındım nereye gittiğimizi ve onun  kim olduğunu bilmiyordum.tam çaprazımızda benim annemle onun anesi oturmuşlardı annem annesiyle sohbet edip gülüşüyordu ama onun annesi donuk duruyordu annemi dinliyordu sadece.benim tedirginliğim artınca annemide alıp gitmeye karar veriyordumki yanımda oturan o genç bana güven ve korkma diyordu.yolda giderken yol kenarında pmukkalenin bembeyaz travertenlerini ve bazı sarkıt ve dikirler görüyordum yeşil ve beyaz renkteydiler.ben onların yol kenarında olmalarına şaşırıyordum.ayaklarımızın bastığı otobüz zemini açılıyordu ve ikimiz beraber o şekilde otobüsten çıkmış oluyorduk, ben otobüsün altında kalıp ezileceğimizi öleceğimizi düşünüyordum ama gözlerimi açtığımda otobüzten sağlam bi şekilde indiğimizi ve bişey olmadığını görüyordum.annemin otbüste kaldığını düşünerek korkuyordum ama az ötede otobüz duruyordu yani son durakmış ve annemde diğer yolcularda iniyordu.ben etrafa bakıp nerede olduğumuzu anlamaya çalışıyordum ve kendi kendime burası afyon ve karşımda duran cami de kocatepe camisi diyordum.o genç yine sağ yanımdaydı ve ben hala yerdeydim.yolun her iki tarafı boş araziydi ve karla kaplıydı, bende karın üzerindeydim ayaklarım çıplak olduğu için karı hissediyordum ama yol tertemiz bi yoldu.yolun bizim olduğumuz tarafında tam karşımda bi cami vardı caminin rengi ve minareleri yeşil renkteydi haif bi tepenin üzerindeydi.ve her yer bembeyaz karla kaplıydı.o genç bana sağ elini uzatıyordu ben bi an tereddüt ediyordum ama o bana korkma düşünme ve gel benle diyordu bende sağ elimi uzatıp onun elini tutup ayağa kalkıyordum ve biz el lel tutuşmaya devam ederek karşımızda duran o camiye doğru yürümeye başlıyorduk.
yorumunuz ve emeğiniz için teşekkür ederim.merakla bekliyorum yorumunuzu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 27 okuma
26 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Şimal yazdı
+6 oy
1 yorum 36 okuma
+3 oy
2 yorum 44 okuma
5 Haziran Rüya kategorisinde Ece Gül Rüyazede (85 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
29 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 34 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Habibe yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
7 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Ugurum Rüyazede (47 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüyakar (3.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde immortal58 Rüyazede (47 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.2k yorum

12k düş-ünce

2.4k üye

89 Aktif
2 Üye ve 87 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 54701
Dün : 16746
Toplam : 11108191
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1239 e
  2. Karga - 80 e
  3. Yaren1989 - 35 e
  4. yok - 27 e
  5. Rüyazede - 19 e
  6. kuzgun - 19 e
  7. Zeynep_gl - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...