Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde
Köyümüzdeki evdeydim tüm akrabalarımız vardı topluca bir yemek yedik. Sonrasında denize gidicek olduk. Ama arabalar yetmediğinden ben babamın arabayla tek gittim. İşin garibi çocukluk arkadaşım ibrahim de benim akrabam gibiydi. Neyse arabayla denizin oraya kadar geldik sadece bir dörtyol kalmıştı. O dört yolda kaza yapmıştım ibrahimle beraber yani rüyamda öyle bir geçmişim varmış. Neyse yeşil ışık yandı tam karşıya geçicekken birden herşey karardı kendimi bir çukurda buldum. Elimde 3 yumurta vardı. Belli kaza yapmıştım ama yumurtalara hiçbirşey olmamıştı kahverengiydi bu arada yumurtalar. Neyse ibrahim geldi sanırım beni çıkardı çukurdan elimde yumurtalarla. Sonra arabanın yanına gittik araba sapasağlamdı sadece pickup ın arkasında bir tente gibi bir kapak olır ya o yamulmuş elimle onu şöyle böyle düzelttim aşırı belli olmasada çatlaklar vardı. Tam herkes nerede derken kimse olmasığını farkettim biraz yürüdüm ve bir düğüne denk geldim herkes oradan oraya koşturuyordu. O sırada babamla denk geldik. Benden su istedi. Arabaya ne olduğunu söylemedim ama arabanın anahtarını verdim. Ona su vermek için etrafa bakındım ama böyle su var ama bardaklar çok pisti hele bir bardak delikti. Neyse araya araya temiz güzel bir bardak buldum suyu verdim ama baya aradım. Bsbamda yerde oturuyordu. Orada rüya bitti. Rüyayı yorumlarsanız çok minnettar olucam teşekkür ederim şimdiden.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 36 okuma
+4 oy
1 yorum 40 okuma
+3 oy
1 yorum 27 okuma
30 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
+2 oy
1 yorum 32 okuma
10 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 90 okuma
29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 16 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 58 okuma
+2 oy
2 yorum 26 okuma
26 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
0 yorum 33 okuma
+5 oy
1 yorum 67 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...