Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bir evdeymisim benim evmis baya kalabalik,bende is yapiyorum bulasik  falan birden kapidan kapida tahta kapi bi uzun sacli uzun boylu bi adam giriyo görmekten tanidim ama konusmuslugum yok,gidiyo mutvaka orda sandaleye oturuyo ve bana diyoku sen onlara bakma bana bak,bende orda icimden diyorumki baska isim yoktu..

1 yorum

0 oy
Rüyakar (2.1k puan)
Banyo yaparken inşallah sevri avrete dikkat edin çünkü banyo tuvalet gibi yerlerde melekler bizi kapıda bekler orda bu alemde görünmeyen cin ve şeytan vardır biz onları gormesekte onlar bizi görürler bu yüzden dikkat etmeli ve boyle durumlarda ise şer olanın şerrinden Allah'a sığınalım

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 10 okuma
6 Ocak Tabir kategorisinde Beytullah Özden Rüyazede (122 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
4 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma
7 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Selin yazdı
+3 oy
1 yorum 45 okuma
6 Eylül 2016 Rüya kategorisinde Dilek Rüyazede (80 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 70 okuma
20 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Papatyam yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde serminc Rüyazede (140 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
28 Şubat Rüya kategorisinde Ozgur yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
28 Şubat Rüya kategorisinde Ozgur yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...