Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
58 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda abim,ben, birde arkadaşım otobüste gidiyoruz.otobüste yerde adım başı bozuk para buluyorum.
Yol kenarında deri çanta içinde yerli yabancı paralar,çekler buluyorum. Çantayı yanıma alıyorum.abimle gidiyoruz.ben Çantayı nasıl yapıcaz diye düşünürken arkadaşımla, içeri bi anda polisler geliyor, abim polislerle işbirliği yapmış,meğer o para kumarhaneden çalınmış polisler de kim alacak diye operasyon yapmak için bekliyormuş.arkadaşımı içeri alıyorlar. Ben ve abim serbest kalıyoruz, kapıdan çıkarken o şebekenin ana bağlantısının 2 tane asker olduğunu öğreniyoruz kapıda karşılaşıyoruz.asker silahını çekip bize ateş ediyor bende ben ispiyonlamadım diyorum. Ellerimi açıp allaha dua ediyorum.dua edince mermiler bana isabet etmiyor, qbimin sol bacağından sıyırıyor. O askerleride tutukluyorlar.bizde karakoldan çıkıp gidiyoruz.
Diğer arkadaşlarımızın yanıma denize gidiyoruz.
Not:ben şuan maddi anlamda sıkıntılar çekiyorum.gıda işi yapıyorum.sanırım onunda etkisi vardır.

1 yorum

+3 oy
Uzman Yorumcu (29.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Ekonomik sıkıntı yaşadığınızı yazmışsınız. Bu sebeple bilinçaltınızın bir çıkış yolu aradığı görülüyor. Çıkmazda olduğunuz için beyniniz sürekli bir yerden para bulma yolları ile meşgul.
Yakın zamanda yeniden bir iş kurmak düşüncesinde olabilirsiniz. Belki bir arkadaş size paraya ihtiyacınız olduğunu bilerek gelip ortaklık teklif edecek. Abiniz de dahil olacak. Polis asker silah vs olması size olumsuz duygu vermesin, genelde silah sıkılması, büyük bir badire sonrası refaha işaret eder. Bolluk, şans güzel haberler demektir. Abiniz daha nasipli olacak hatta kurşun onu sıyırmış çünkü.
Sevgiler

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 19 okuma
0 oy
1 yorum 9 okuma
0 oy
0 yorum 12 okuma
15 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Rabia yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
24 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Can yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
20 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
+3 oy
0 yorum 18 okuma
10 Ocak 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
1 yorum 24 okuma
7 Mart Rüya kategorisinde Kedi7777 yazdı
+2 oy
1 yorum 16 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
1 Nisan Rüya kategorisinde Mehmet Tugrul yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...