Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde
Annem ve babam tartışıyorlardı babam annemi boğmaya çalışıyordu tam o sırada babam kalbini tutuyordu ve ve bende babamı kendisine gelmesine çalışıyordum daha önce babam kalp ameliyatı olduğu için çok kork7 icindeydim

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (18.4k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Yakın zamanda evde bir gerginlik bir tartışma yaşandı ise, babanızın rahatsızlığına çok üzüldüğünüz şüphesiz ama sandığınızdan daha çok etkilenmiş, kaybetme korkusu yaşamış olabilirsiniz. Bilinçaltınız size bu rüyayı hazırlamış olabilir.
Rüyanızı okuduğumda bendeki yansıması ise biraz daha farklı oldu, rüyada babanızın annenize şiddet uygulaması hatta canına kast etmesi gibi ciddi ve tepki vermeniz gereken bir durum varken, babanızın kriz geçirmesi ve onu iyileştirme çabanız dikkat çekici bir nokta.
Tekrar eden tartışmalarda babanızı haklı annenizi de tahrik eden taraf olarak görüyor olabilir misiniz? Yada içten içe bazı noktalarda annenizi haksız buluyor veya siz de kızıyor olabilir misiniz?
Eğer sık sık mesaj içeren rüyalar gören biri iseniz veya haberci rüyalar dediğimiz rüyalardan görüyorsanız şöyle diyebilirim. Kalp krizi sıkıntıya yorumlanır, kalp kırıklığıdır, babanız bir konuda çok üzülecek sıkılacak ve onu bu sıkıntıdan siz kurtaracaksınız.
Sevgiyle Kalın

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 7 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 15 okuma
+2 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
1 yorum 11 okuma
6 Mart Rüya kategorisinde İrem yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
+1 oy
0 yorum 20 okuma
19 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Ceren yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
15 Mart Rüya kategorisinde Ela yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...