Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+1 oy
27 okuma
Rüya kategorisinde
Annem ve babam tartışıyorlardı babam annemi boğmaya çalışıyordu tam o sırada babam kalbini tutuyordu ve ve bende babamı kendisine gelmesine çalışıyordum daha önce babam kalp ameliyatı olduğu için çok kork7 icindeydim

1 yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (36k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Yakın zamanda evde bir gerginlik bir tartışma yaşandı ise, babanızın rahatsızlığına çok üzüldüğünüz şüphesiz ama sandığınızdan daha çok etkilenmiş, kaybetme korkusu yaşamış olabilirsiniz. Bilinçaltınız size bu rüyayı hazırlamış olabilir.
Rüyanızı okuduğumda bendeki yansıması ise biraz daha farklı oldu, rüyada babanızın annenize şiddet uygulaması hatta canına kast etmesi gibi ciddi ve tepki vermeniz gereken bir durum varken, babanızın kriz geçirmesi ve onu iyileştirme çabanız dikkat çekici bir nokta.
Tekrar eden tartışmalarda babanızı haklı annenizi de tahrik eden taraf olarak görüyor olabilir misiniz? Yada içten içe bazı noktalarda annenizi haksız buluyor veya siz de kızıyor olabilir misiniz?
Eğer sık sık mesaj içeren rüyalar gören biri iseniz veya haberci rüyalar dediğimiz rüyalardan görüyorsanız şöyle diyebilirim. Kalp krizi sıkıntıya yorumlanır, kalp kırıklığıdır, babanız bir konuda çok üzülecek sıkılacak ve onu bu sıkıntıdan siz kurtaracaksınız.
Sevgiyle Kalın

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 9 okuma
19 Mayıs Rüya kategorisinde H. gündüz yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
+1 oy
0 yorum 19 okuma
+2 oy
0 yorum 8 okuma
+5 oy
0 yorum 12 okuma
+3 oy
0 yorum 4 okuma
31 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 11 okuma
21 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde Belkiz yazdı
+3 oy
1 yorum 21 okuma
7 Mayıs Rüya kategorisinde Dilara yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17k rüya

3.9k yorum

2.1k düş-ünce

1.4k üye

57 Aktif
5 Üye ve 52 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 26934
Dün : 24185
Toplam : 8078066
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 191 e
  2. Karga - 128 e
  3. sonsuz - 95 e
  4. Lacivert - 54 e
  5. Laputa - 52 e
  6. Likya - 50 e
  7. Rüya Tabircisi - 32 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...