Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
1.2k okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Bilgesi (410k puan)  
Mutlaka duymuşsunuzdur ya da yaşamışsınızdır. Birisi rüyamda şunu gördüm dediğinde, aa ben de aynısını gördüm gibi bir durumu. Bunlara bir çok örnek verilebilir. Aynı rüyalar bilinçaltının değil genellikle kollektif bilincin ürünleridir. Aynı rüyayı gören kişiler bunun üzerine daha kapsamlı bir analiz geliştirmelidir. Şimdi bu başlık altında aynı rüyalarınızı varsa böyle başınıza gelen olayları veya duyduklarınızı paylaşabilirsiniz. Birlikte analiz ederiz.

Bir de bu konudan farklı olarak ortak rüya kavramı var onu da daha sonra açıklayacağım.
Rüya Bilgesi (410k puan)  
Bu konudaki deneyimlerinizi bu başlık altına yazabilirsiniz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (410k puan)  
 
En İyi Yorum
Birlikte aynı rüyayı gören bir çok üyemiz var. Bunlar ayrı başlıklar olarak açıyorlar. Birlikte aynı rüya görme çalışmaları yapmaya ne dersiniz? Aslında çalışılıp geliştirilebilir bir durumdur bu. Genellikle aynı rüyayı görenlerin rüyaları daha büyük işaretlere ve geleceğe yönelik mesajlara açıktır. Ortak bir travma sonucu da olabilir ama nadiren aynı zamanda görülür bu tür rüyalar.
+3 oy
 
sabah sabah tırsıtan olay... gece rüyamda, yakın bir arkadaşımın tayininin çıktığını ve bundan dolayı çok üzüldüğünü gördüm. sabah whatsapp tan rüyamı anlatmamla arkadaşım da aynı şekilde rüyasında beni gördüğünü, tayinimin çıktığını ve buna çok üzüldüğümü söyledi! bu arada arkadaşım devlette çalışıyor ama benim kpss ye girmişliğim bile yok, senelerdir özelde çalışan insanım. ortada dönen bir tayin muhabbeti zaten yok. neyin kafasını yaşadık anlamış değilim.
+3 oy
 
Bir yerdeyiz böyle sokakta aksam deniz kenarı gibi Bir yer çok güzel bir yer ben geliyorum bişeyler demeye çalışıyorum kız arkadaşıma ama kafamı yere çeviriyorum çekiniyorum kız arkadaşım diyor ki noluyor o sırada bilmiyorum susuyorum biri geliyor benim tanıdıgım biri ama kim bilmiyorum kız arkadaşıma diyor sadık seni seviyor kız arkadaşım bende seviyorum sadık benim için çok değerli diyor ama ne alaka diyor bana bakıyor ben susuyorum bişey diyemiyorum.Bu arada kız arkaşımla çok samimiyiz o bana karşı bişeyler hissediyor mu bilmiyorum ama ben 3 yıldır aşığım seviyorum.Bu rüyayı ikimizde gördük aynı anda aynı şeyler gördük sanki rüyada buluşmuşuz gibi sanki gerçek gibiydi çok etkileyiciydi.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 59 okuma
16 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   11 33 156 yazdı
+1 oy
2 yorum 48 okuma
4 Mart 2019 Rüya kategorisinde misafir   11 33 156 yazdı
+6 oy
4 yorum 39 okuma
22 Temmuz 2019 Bilgi kategorisinde Btl Karabasan (403 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 18 okuma
+4 oy
1 yorum 29 okuma
13 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Sadık ulu Karabasan (401 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 35 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde paranoyak   yazdı
+5 oy
0 yorum 27 okuma
8 Kasım 2019 Bilgi kategorisinde Smia Rüyazede (711 puan)   yazdı
+2 oy
5 yorum 27 okuma
+6 oy
1 yorum 41 okuma
1 Ocak Rüya kategorisinde Pelin1905 Rüya Yorumcusu (21.9k puan)   yazdı
+1 oy
0 yorum 55 okuma
21 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Ceren   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

65.5k yorum

24.7k düş-ünce

4k üye

76 Aktif
2 Üye ve 74 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11322
Dün : 20721
Toplam : 16080585
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1788 e
  2. Sonbahar - 276 e
  3. Karga - 112 e
  4. magdalena - 93 e
  5. Rüya Tabircisi - 69 e
  6. Ehlibeyt - 29 e
  7. Likya - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...