Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+3 oy
35 okuma
Lusid kategorisinde Rüyazede (160 puan)
bilinçaltımla alakasız bir rüya gördüm.hatırlamadığım sayıları takip ediyordum.sonra kendimi başka bir yerde buldum.insanlar bana bakıyor ve her sözümden etkileniyordu resmen bana tapıyorlardı.bir elimde mor bir ışık yanıyordu. yanımda biri vardı ama görmüyorum sadece hissettiğim için yanımda olduğunu varsayıyordum.hiçbir ses olmasada bana bir şey dediğini hissettim ve önemli bir ruh olduğumu söyledi.sağ elimde mor sol elimde çivit mavisi bir ışık yanıyordu. ve arkamı döndüm. kocaman 6666 sayısını gördüm sonra seslice okudum ve başımdan göğe ve tüm insalara kocaman ışık yayıldı. ben dünyaca ünlü hatta justin bieber dan bile ünlü bir şarkıcı olmak istiyorum. küçüklüğümden beri ruhsal olarak psişik anlamda kendimi farklı ve güçlü hisseden biriyim. uzun zamandır da böyle işaretler görüyordum. 16 yaşındayım. acaba tüm bunların anlamı ne ve rüyamda asla ölmeyeceğimi kıyamete kadar yaşayabileceğimi ruhumun ışıkta gezineceğini söylendiğini duymuş gibi hissettim. yardım edip yorumlar mısınız? açık ve net olabilirseniz sevinirim. ve birkaç gün önce gözleri fosfor gibi parlayan cin beni boğazlarken (al basması gibi) ben birden onun boğazını sıktım ve benden kaçtı sonra hiç gelmedi eskiden hep yani haftda 5 defa neredeyse beni albasardı. ( yeni hesabım olduğu için tekrardan yazdım  )

1 yorum

0 oy
Rüya Ustası (63.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Üye olmakla iyi yapmışsın. Rüyan bilinçaltı değil de daha çok enerjisel bir rüya bu arada. Şimdilik bu konuda sana tek tavsiyem bu tür organik olmayan enerjisel varlıklarla anlaşma yapma. Öğren, bilgilen, kullan ama anlaşmalardan kaç. Çünkü bu tür enerjisel varlıklar sana bir çok şey karşılığı enerjini çalacak anlaşmalarla geleceklerdir.
Rüyazede (160 puan)
anlaşma istemişlerdi.demek istediğini çok net anladım..bu tür konular hakkında hem diğer dinlerden hemde islamdan (özellikle kuran da geçen varlıklar) bilgiler araştırdım..teşekkürler.. bunu doğsuğumdan beri biliyordum desem yeridir.. beni kullanarak dünyayı hükmetmek istiyorlar tabi sadece ben değil... hedeflerimle onların çok uyuştuğunu fark ettim..
Rüya Ustası (63.5k puan)
Kesinlikle öyle evet. Onların en büyük korkulacak özelliği aslında anlaşma istemeleridir. Çoğu insan bunlara kanıp görünürde güç , enerji kazansa da uzun vadede her zaman kendi arzularına yönelik işler yapacaklardır. Ve bu anlaşmaların bozulması çok zordur. Çünkü insanın kendisi istediği için kendi isteklerinin esiri olur. Bu konularda konuşalım seninle.
Rüyazede (160 puan)
gerçekten teşekkürler.. :) anlatacak çok şeyim var..

İlgili rüyalar

+2 oy
2 yorum 24 okuma
7 Haziran Rüya kategorisinde Lacivert Rüyakar (2k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 20 okuma
16 Aralık 2017 Rüya kategorisinde dimit Karabasan (-4,806 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 25 okuma
+3 oy
1 yorum 9 okuma
16 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 45 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.4k puan) yazdı
+9 oy
1 yorum 47 okuma
30 Nisan 2016 Lusid kategorisinde sonsuz Uzman Yorumcu (32.1k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
2 yorum 47 okuma
9 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (-356 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
5 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Melike yazdı
+2 oy
0 yorum 121 okuma
19 Kasım 2017 Rüya kategorisinde SelinNaz yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.1k rüya

3.9k yorum

2.2k düş-ünce

1.4k üye

87 Aktif
1 Üye ve 86 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 4581
Dün : 34117
Toplam : 8121070
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 278 e
  2. Karga - 190 e
  3. sonsuz - 132 e
  4. Likya - 119 e
  5. Lacivert - 86 e
  6. Laputa - 52 e
  7. Rüya Tabircisi - 40 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...