Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
17 okuma
Lusid kategorisinde
bilinçaltımla alakasız bir rüya gördüm.hatırlamadığım sayıları takip ediyordum.sonra kendimi başka bir yerde buldum.insanlar bana bakıyor ve her sözümden etkileniyordu resmen bana tapıyorlardı.bir elimde mor bir ışık yanıyordu. yanımda biri vardı ama görmüyorum sadece hissettiğim için yanımda olduğunu varsayıyordum.hiçbir ses olmasada bana bir şey dediğini hissettim ve önemli bir ruh olduğumu söyledi.sağ elimde mor sol elimde çivit mavisi bir ışık yanıyordu. ve arkamı döndüm. kocaman 6666 sayısını gördüm sonra seslice okudum ve başımdan göğe ve tüm insalara kocaman ışık yayıldı. ben dünyaca ünlü hatta justin bieber dan bile ünlü bir şarkıcı olmak istiyorum. küçüklüğümden beri ruhsal olarak psişik anlamda kendimi farklı ve güçlü hisseden biriyim. uzun zamandır da böyle işaretler görüyordum. 16 yaşındayım. acaba tüm bunların anlamı ne ve rüyamda asla ölmeyeceğimi kıyamete kadar yaşayabileceğimi ruhumun ışıkta gezineceğini söylendiğini duymuş gibi hissettim. yardım edip yorumlar mısınız? açık ve net olabilirseniz sevinirim. ve birkaç gün önce gözleri fosfor gibi parlayan cin beni boğazlarken (al basması gibi) ben birden onun boğazını sıktım ve benden kaçtı sonra hiç gelmedi eskiden hep yani haftda 5 defa neredeyse beni albasardı.

1 yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Mm.. Çok ilginç. Mistik güçlerin var evet. Bu yolda ilerle. Şimdilik çok bir şey yazmayacağım ama seni takip etmeye başladım bile.
Rüyazede (141 puan)
yorumun için teşekkürler.
Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Rica ederim.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 19 okuma
16 Aralık 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 45 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 39 okuma
30 Nisan 2016 Lusid kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (19k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 33 okuma
9 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (366 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 6 okuma
5 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Melike yazdı
+2 oy
0 yorum 120 okuma
19 Kasım 2017 Rüya kategorisinde SelinNaz yazdı
+2 oy
1 yorum 30 okuma
8 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
–1 oy
0 yorum 8 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde B yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde iBoy yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...