Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+3 oy
54 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (69 puan)
Rüyamda ölmüş anneanemi görmedim ama rüyanın onun hakkında olduğunu anladım.Rüyanın başını tam hatırlamıyorum ama eski evimizin sokağındaydık kar yağıyordu annem ablam abim ve ben vardık ben ile abim önden gidip farklı apartmanlara oturduk sokak bomboştu biz apartmanlara oturduğumuzda annemle ablam bizim eski evimize doğru gelip anneme sen anneanemi hep yargılıyordun onu desteklemiyordun gibi şeyler söyledi ki (gerçekte asla böyle değildi ama rüyada böyle düşünmedim) rüyada onu destekledim ve gülesim geldi ama gülmedim ondan sonra annem ablamın yanına gidip eski evimizin apartmanına girdiler ve biz abimle sokakta kaldık ve abim bir anda yok oldu bende baya sokakta kar yağışını izliyip ondan sonra kalktım eski evimizin apartmanına girdim ama apartmana girince bizim evimiz olmadığını anladım yinede yukarı çıktım normalde teyzem bizim alt katımızda oturmazdı ama teyzem orda oturuyordu kek pişirmişti kuzenimle kekleri tabaklara koyuyordu birşeyi bekledim sonra yukarı çıktım teyzem beni çağırdı geri döndüm geri döndüğümde gidin bu kekleri satın dedi bende boşuna kuzenimi yukarı çıkarma çünkü kimse bunları satın almaz diyip keklerle yukarı çıkıyoruz bir kat çıktıktan sonra bizim evimize geliyoruz ve annem beni içeri çağırıyor kuzenimde girmek istiyor ama ona kekleri beklemesi gerektiğini söylüyorum içeri girdiğimde ananemin evine benzetiyorum ama tamamen aynı değil annem beni bir dolabın önüne getiriyor bak ne kadar dağınık diyor dolabı açmadan dolapı açtığında eşarp asma yerleri var ve hepsinde eşarplar dizili ama hepsi düzenli 5 10 tane tek tek eşarp asma yerlerini gösterip her seferinde bana bak diyor ve içimden ablamla annem ne konuştuğuysa annemin artık daha garip olduğunu ve asla değişmeyeceğini hep böyle kalıcağını düşünüyorum ve rüyam tam olarak burda bitiyor kalktığım zamanda ağlamaya başlıyorum biraz değişik bir rüya ama lütfen yorumlayın

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (78.5k puan)
Geçmişte kalan bir hesaplaşmanın yansımaları. Bu hesaplaşmada ya da olaylarda size destek olan kişi abiniz olmuş ama o da tam istediğiniz desteği vermemiş. Ev kişiliği temsil eder. Önce kendi kişiliğinizle ilgili bir şeye mesaj gönderiyor bilinçaltınız sonra da muhtemelen teyzeniz hakkında bir şeyler söylüyor. Teyzenizin bir konuda emeği çok geçmiş ama karşılığını alamamış. (kekler buna işaret ediyor) Annen de sana bir şeyleri göstermeye çalışmış vaktinde ama bir türlü sağlıklı iletişim kurup birbirinizi anlayamamışsınız. Bu konuda çalışmalar yapabilirsin.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 24 okuma
21 Haziran Rüya kategorisinde cilek Rüyazede (360 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 10 okuma
+2 oy
1 yorum 24 okuma
28 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Şeyma yazdı
+2 oy
1 yorum 13 okuma
26 Mayıs Rüya kategorisinde ahmet yazdı
+3 oy
0 yorum 24 okuma
29 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Hülya yazdı
+6 oy
1 yorum 66 okuma
3 Haziran 2017 Rüya kategorisinde fatoş öztürk yazdı
+7 oy
0 yorum 23 okuma
14 Mayıs Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (48.2k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 13 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Fatih yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
30 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
4 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Hazal yazdı
+2 oy
0 yorum 43 okuma
22 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.8k yorum

4k düş-ünce

1.6k üye

53 Aktif
7 Üye ve 46 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 4522
Dün : 19340
Toplam : 8851676
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 271 e
  2. Karga - 171 e
  3. Likya - 83 e
  4. Rüya Tabircisi - 76 e
  5. Liz - 52 e
  6. Simge - 47 e
  7. sonsuz - 41 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...