Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
35 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (202 puan)
Rüyamda ölmüş anneanemi görmedim ama rüyanın onun hakkında olduğunu anladım.Rüyanın başını tam hatırlamıyorum ama eski evimizin sokağındaydık kar yağıyordu annem ablam abim ve ben vardık ben ile abim önden gidip farklı apartmanlara oturduk sokak bomboştu biz apartmanlara oturduğumuzda annemle ablam bizim eski evimize doğru gelip anneme sen anneanemi hep yargılıyordun onu desteklemiyordun gibi şeyler söyledi ki (gerçekte asla böyle değildi ama rüyada böyle düşünmedim) rüyada onu destekledim ve gülesim geldi ama gülmedim ondan sonra annem ablamın yanına gidip eski evimizin apartmanına girdiler ve biz abimle sokakta kaldık ve abim bir anda yok oldu bende baya sokakta kar yağışını izliyip ondan sonra kalktım eski evimizin apartmanına girdim ama apartmana girince bizim evimiz olmadığını anladım yinede yukarı çıktım normalde teyzem bizim alt katımızda oturmazdı ama teyzem orda oturuyordu kek pişirmişti kuzenimle kekleri tabaklara koyuyordu birşeyi bekledim sonra yukarı çıktım teyzem beni çağırdı geri döndüm geri döndüğümde gidin bu kekleri satın dedi bende boşuna kuzenimi yukarı çıkarma çünkü kimse bunları satın almaz diyip keklerle yukarı çıkıyoruz bir kat çıktıktan sonra bizim evimize geliyoruz ve annem beni içeri çağırıyor kuzenimde girmek istiyor ama ona kekleri beklemesi gerektiğini söylüyorum içeri girdiğimde ananemin evine benzetiyorum ama tamamen aynı değil annem beni bir dolabın önüne getiriyor bak ne kadar dağınık diyor dolabı açmadan dolapı açtığında eşarp asma yerleri var ve hepsinde eşarplar dizili ama hepsi düzenli 5 10 tane tek tek eşarp asma yerlerini gösterip her seferinde bana bak diyor ve içimden ablamla annem ne konuştuğuysa annemin artık daha garip olduğunu ve asla değişmeyeceğini hep böyle kalıcağını düşünüyorum ve rüyam tam olarak burda bitiyor kalktığım zamanda ağlamaya başlıyorum biraz değişik bir rüya ama lütfen yorumlayın

1 yorum

+2 oy
Rüya Görüşmecisi (41.9k puan)
Geçmişte kalan bir hesaplaşmanın yansımaları. Bu hesaplaşmada ya da olaylarda size destek olan kişi abiniz olmuş ama o da tam istediğiniz desteği vermemiş. Ev kişiliği temsil eder. Önce kendi kişiliğinizle ilgili bir şeye mesaj gönderiyor bilinçaltınız sonra da muhtemelen teyzeniz hakkında bir şeyler söylüyor. Teyzenizin bir konuda emeği çok geçmiş ama karşılığını alamamış. (kekler buna işaret ediyor) Annen de sana bir şeyleri göstermeye çalışmış vaktinde ama bir türlü sağlıklı iletişim kurup birbirinizi anlayamamışsınız. Bu konuda çalışmalar yapabilirsin.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 8 okuma
28 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Şeyma yazdı
+3 oy
0 yorum 23 okuma
29 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Hülya yazdı
+5 oy
1 yorum 61 okuma
3 Haziran 2017 Rüya kategorisinde fatoş öztürk yazdı
+6 oy
0 yorum 16 okuma
6 gün önce Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Fatih yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
30 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
4 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Hazal yazdı
+2 oy
0 yorum 40 okuma
22 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
+1 oy
1 yorum 55 okuma
9 Mart 2017 Rüya kategorisinde Kardelenmx Rüyazede (30 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 24 okuma
13 Şubat 2017 Rüya kategorisinde Mürvet yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...