Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde
Ruyamda yurtdisina tasiniyorum. Ucagim saat 2de kalkacak ama saat 1 ve ben dus bile alamamisim, bavulum hazir degil, annemden yardim istiyorum, annem henuz erken filan diye basindan atiyor. Ve baska bir yere gidiyoruz, eve gitmem lazim dedikce daha erken diyor. Artik yetisemeyecegimi anlayip anneme kiziyorum, yardim etmedin, gidemedim, bu firsati kacirdim diye

1 yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
 
En İyi Yorum
Son zamanlar yapmanız gereken bir işi birileri yüzünden yapamamışsınız veya önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir fırsatı yine bir büyüğünüz yüzünden kaçıracaksınız gibi. Bu anneniz olmayabilir belki iş yerinden belki başka bi yerden. Sizi tam tanımadığım için bu konuda bir şey diyemiyorum. Öğrenciyseniz belki bir öğretmeniniz olabilir.

Rüyada geç kalmışlık hissi genellikle yapmanız gereken bir şeyler olduğunda fakat ertelediğinizde ya da mecburen ertelendiğinde ortaya çıkar.
Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Bir de düşünce olarak yazmışsınız oraya zor gördüm. Yorum olarak eklerseniz o başlığa daha iyi olur. :)
Teşekkürler :)

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 18 okuma
+2 oy
1 yorum 7 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde Salih yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
22 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
6 Ocak Rüya kategorisinde Xanım yazdı
+1 oy
0 yorum 20 okuma
11 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 39 okuma
26 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
1 yorum 133 okuma
3 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimple35 Rüyakar (981 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 41 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 50 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...