Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
81 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (214k puan)  
düzenledi
Merhaba :)
Rüyamda akşam vakti ben ve ablam mutfaktayız. Eve birinin geldiğini biliyoruz sadece derken bizi çağırıyorlar galiba biz koşarak içeri giriyoruz. Bakıyorum ki kuzenim masanın kenarında sandalyede oturmuş eniştem de onun sağ kaşının üstüne pansuman yapıyor. Sağ kaşının üstü açılmış, kan vardı,çok değildi sadece yeri belliydi. Eniştem pansuman yaparken onu öyle görünce üzüntüden gözlerim doldu. Baktım ablamın da kardeşinin de gözleri dolmuş ağlamamaya çalışıyoruz. Tabi küs olduğumuz rüyada da belli gözlerimi görmesin diye bakmıyorum,belli etmemeye çalışıyorum. Daha sonra ben ne oldu diye kardeşine sordum. Yataktan düştü diyince kuzenime bakıp küçük bir güldüm. Benim üstümde rüyanın başından itibaren üstümde diz kaplarımda elbise vardı. Daha sonra ben elbiseyi çıkardım altıma ve üstüme yeni bir şey giydim.
Yorumlarsanız çok sevinirim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
mutfaktaysanız muhtemelen bir plan bir iş için bazı hazırlıklar yapıyor olabilirsiniz bir işe yada plana dair fikir ve düşünceler diyebiliriz. psikolojik olarak mutluluk düzen yada mutfak dağınıksa da tam tersidir. eve birinin gelmesi bir haberi yada bir  konuyu eve getirmek olabilir yada o konunun eve başkası tarafından getirilmesi haatınızda yön değiştirmenize sebep oluyor kendi düzeninizden çıkıp başkasıyla ilgilenmenize sebep oluyor.yaralar ise genelde çözülemeyen sorunları yaşanan acı olayları gösterir. ve eniştenizde pansuman yapıyorsa bu durum bi şekilde ailenin de dikkatini çekmiş olmalıdırburaya ekleme yapalım belkide kuzenin  bir şeyleri bu şekilde kendini sıkıntılı göstererek anlatıyor ve dikkati  çekiyorda olabilir onun niyetinide en iyi sen bilirsin.pansuman olayı iki yönlü bakılabilir bir şeylerin üstünü örtmek yada o sorunu düzeltmektir. yataktan düşmesi muhtemelen kendi hatasıyla olan bir durumdur. yada direk kendi hayatını etkileyen yaşadığı bir durumdur çünki yaralar başkası tarafından oluşmamış düşme sonucudur. elbise konusu çok farklı şekillerde ele alınabilir ancak burada rüyada senin durumun önemlidir elbise yimi değiştin yoksa kuzeninin durumundan sonra değişmek gerektiğini düşünüp değiştin. elbisedeki en önemli detay giymek birşeyleri örtmek çıkarmak ise açığa çıkarmak ancak değişip başkasını giymen bana göre ruh halinle alakalıdır.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.
+2 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (214k puan)  
Kuzenimle aylardır konuşmuyoruz ne derdi var ya da sorun var mı bilmiyorum barışma ya da konuşma yönünden de bir adım atmadı bende atmadım hayırlısı diyim. Yorumunuz için teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+4 oy
4 yorum 105 okuma
+3 oy
1 yorum 103 okuma
+7 oy
2 yorum 77 okuma
geekone3388 11 Aralık 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+18 oy
1 yorum 76 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.3k düş-ünce

6.8k üye

241 Aktif
3 Üye ve 238 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 404
Dün : 24340
Toplam : 29463715
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...