Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+8 oy
33 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Bilmediğim bir yere giriyorum, yolumun üstünde bu yer.Ancak siyah bir köpek (galiba dişi), engel oluyor.Ben hayvanları sevdiğim için köpeğe karışmak istemiyorum sadece kandırıp yolumda ilerlemek istiyorum.O havlayınca ben yerimde duruyor önüme bakıyorum, gözlerine bakmamaya çalışıyorum,beni düşman bilip saldırmasın diye. Havlamayı kesince yine yürüyorum yolumda ama bir iki adım atar atmaz yine havlıyor.Her seferinde bunu yapıyor ve ben çok yavaş ilerliyorum.Uzaktan bir erkek belirsiz bizi görüp ses çıkarmıyor, ancak bir müddet sonra gelip köpeği alıyor.Ben o adamı babama benzetiyorum ve galiba köpek bu şehri ( daha doğrusu mahallenin veya onun koruyucu köpeği) benden korumaya çalışıyor.Yolum açılıyor rahatlıkla ilerliyorum, bi ev dağ evi gibi ama bakımlı zengin bi eve pencereden içeriye bakıyorum çok güzel; şöminenin önünde silindir şeklinde büyük mumlar ve nazar boncuğu desenli ve hepsi yanmış...Ve ben o köpeğin sahibinin evi olarak gördüğüm kişiye üzülüyorum hiçbir dileği kabul olmamış diye yorum yapıyorum; yoluma devam ediyorum  yolumun üzerinde devrik o nazar boncullu mumlardan birini görüyorum, hiç yanmamış.yakmak istiyorum sonra vazgeçiyorum.Biraz ilerliyorum bir an geri dönüp eve bakmak istiyoum ama dönmüyorum.Tam şehirden çıkarken elimde mum var hala, "neden gelmedi diyorum, arka bahçeye o köpeği bağlamaya çalışıyor herhalde".Mumu yakmıyorum ve "o gelecek beraber yakcağız" diyorum ve beklıyorum.Galiba o şehirden ayrılıyorum, ama o tepede bir nevi eşikte duruyorum...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Lusid Rüyacı (72.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Oldukça komplike bir rüya, elimden geldiğince yorumlamaya çalışacağım.
Aslında erişemeyeceğiniz için değil fakat daha önce merak etmediğiniz bir kişiliğe göz atmak istiyorsunuz ancak sizin ona yaklaşmanızı engelleyen dişi özellikleri gelişmiş bir erkek var, muhtemelen ya sizin ya da başkalarının "tuhaf/belirsiz" diye nitelendirebileceği bir adam bu. Bu adamla epey mücadele etmek durumunda kalıyorsunuz, sonuçta bu kişi babanız ya da sizin için baba gibi sayılabilecek biri tarafından bertaraf ediliyor. Sonuçta siz o merak edilen kişiliğe göz atma fırsatı buluyorsunuz. Bakımlı zengin bir kişilik ancak siz bu kişiliğin bazı dileklerin kabul edilmemesi pahasına elde edilebileceğini düşünüyorsunuz. Bu kişiliği edinmek istiyor ancak dileklerinizin yerine gelmemesi olasılığına karşı bundan vazgeçiyorsunuz. Dilekleriniz sizin için böyle gösterişli bir kişilikten önemli görünüyor.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 34 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde X yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
26 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (272 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 4 okuma
12 Nisan Tabir kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 24 okuma
10 Nisan Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (72.1k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 60 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (20.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 46 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (20.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
16 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Yusuf aktar yazdı
+4 oy
1 yorum 17 okuma
27 Temmuz Tabir kategorisinde Dkk Rüyazede (115 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 35 okuma
17 Haziran Rüya kategorisinde Deniz Rüyazede (92 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 24 okuma
29 Ekim 2017 Rüya kategorisinde gizem yazdı
+2 oy
0 yorum 19 okuma
18 Eylül 2017 Rüya kategorisinde MEHMET yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.3k yorum

12.1k düş-ünce

2.4k üye

90 Aktif
4 Üye ve 86 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9427
Dün : 55749
Toplam : 11118662
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1560 e
  2. Karga - 83 e
  3. Yaren1989 - 35 e
  4. yok - 30 e
  5. Rüyazede - 21 e
  6. kuzgun - 19 e
  7. B - 19 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...