Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
50 okuma
vetre Durugörü kategorisinde Rüya Bilgesi (541k puan)  
Çoğu insan gibiyseniz, benzer bir yaşam tarzı için ebeveynlerinizden daha fazla saat çalışıyorsunuz. Daha az boş zamanınız var, daha fazla stresli, rutin olarak endişeli ve sorumluluklarınızı arkasında hissediyorsunuz ve mücadelenin sonu gelmiyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+2 oy
vetre Rüya Bilgesi (541k puan)  
 
En İyi Yorum
Sakinleşmek için tatile çıkıyorsunuz, ancak kurtulmak için yapmanız gerekenler bunalmış durumda. Daha sonra eve, ilk başta bıraktığından daha fazla baskıya geliyorsun. Döndükten sonra, ilk etapta ayrılma değerini bile sorgulayabilirsiniz!

Diğer birçokları gibi, muhtemelen yaşadığınızdan daha bağlantılı bir dünyada büyüdünüz. Bugün çocuk oyunlarını karakterize eden yapı ve eğlenceye ihtiyaç duymadan arkadaşlarınızla oynamak için daha fazla zaman harcadınız. Sık sık son dakika planları bir arkadaşınızla akşam yemeği yemek, menüleri karşılaştırmak ve hangisinin daha çekici olduğuna karar vermek için planlar yaptınız. Bunu yapabilirsin çünkü herkes aynı anda evde yemek yiyordu. Artık çok az aile bunu yapıyor; ve çoğu çocuğun çok fazla ödevi vardır, bir sürü ders dışı etkinliğe katılır ve onlarınki kadar sıkı koşarlar.

Pek çok kişi gibiyseniz, çok az gerçek samimi ve kalıcı ilişkiniz var ve bir yandan bir krizde orada olmak için güvendiğiniz kişi sayısını güvenebilirsiniz. İtiraf etmek istediğinizden daha fazla yalnız, yalıtılmış ve bağlantınız kesilmiş hissedebilirsiniz.
+2 oy
vetre Rüya Bilgesi (541k puan)  
Bağlantı kopma acısını hissetmek
Görüyorsun, insanların hayatlarının mahremiyetinde neler olup bittiğini biliyorum, çünkü her zaman duyuyorum. Neredeyse herkes bu kopukluk acısını hissediyor. Ve kendi kişisel hayatımdan bir eş, anne, doktor ve öğretmen olarak "ileri" toplumumuzda yaşamanın ne kadar yalnız olabileceğini biliyorum. Kendimiz ve birbirimiz için orada olmakla meşgulüz.

Stimülasyonla bombardımandayız ve sürekli koşuyoruz çünkü yakalanamıyoruz. Ama yol gösterdiğimiz bu çılgınca yaşam gerçek bir kriz, bir felaket ve hatta potansiyel bir ölüm cezası. Bağlantı kurmak istiyoruz; birbirimize ihtiyacımız var.
+2 oy
vetre Rüya Bilgesi (541k puan)  
Şarj Etmek İçin Zaman ayırın
Şarj Etme ve Başkalarına BağlanmaBaşkalarına bağlanabilmek için önce kendimizle temas halinde olmalıyız ve içsel bağlantımız ancak yalnızlık için yer açarsak gelebilir. Kendimizle birlikte olmak ve düşüncelerimizi, bedenlerimizi ve iç bilgeliğimizi dinlemek için zaman ayırmalıyız. Dikkat dağınıklıklarını kapatmalı, arka plandaki gürültüyü susturmalı ve kendimizi kendimle birlikte geçirme zamanı yaratmaya ve korumaya zorlamalıyız. Şarj etmeliyiz.

Ve sonra, daha büyük bir bütünlük yerimizden, başlamalıyız. iş hayatımıza bağlantılar kurarak. Akıntıya karşı yüzmek zorundayız, bir nesilden diğerine bir insan olarak bizi iyileştiren şeyin yarışta kaybolmamasını sağlamak için. Konsept basittir, ancak uygulanması büyük çaba göstermektedir. . . ve bunu yapmak hayatta kalmamız için çok önemlidir.
+2 oy
vetre Rüya Bilgesi (541k puan)  
Birliğe, Sevgiye ve Bağlantıya Değer Vermek
Çoğu kişiye hatırlanmak istediklerinin ne olduğu, yaşamda kendileri için en önemli olan şey ne olduğu ya da yalnızca birkaç tane kalması durumunda kalan günlerini nasıl geçirecekleri sorulduğunda, çoğunluk ilişki konularına odaklanır. Birine önem vermek, sevmek ve sevilmek ve birisinin hayatını iyileştirmeye katkıda bulunmak istiyorlar.

Birliğe, sevgiye ve bağlantıya en çok değer veriyoruz, ancak bunları yaşamlarımızda yeterince öncelikli yapmıyoruz. Sonuç olarak, mutsuz ve rahatsızız. Kendimizi hasta ediyoruz ve onu durdurmalıyız. Odağımızı değiştirmeli ve bağlantılar kurmalıyız. Aşk hayatımızı kontrol altına alabiliriz ve iyileşebiliriz.
+2 oy
vetre Rüya Bilgesi (541k puan)  
Makale Kaynağı
Duygusal Yaşamınızı Yönetmek için 10 Adım: Tüm Kişiyi İyileştirerek Kaygı, Sıkıntı ve Depresyonun Üstesinden Gelmek
Yazan Eve A. Wood, MD

10 Eve Duygusal Yaşamınızdan Sorumlu Olmak İçin Adımlar A. Wood, MDDr. Wood şifa işlemini herkesin anlayabileceği basit bir işlem haline getirir. Örnekleri, hikayeleri, alıştırmaları ve rehberliği içeren on adımda size rehberlik eder. Nerede olduğunuzu hissedeceksiniz ve hayatınızı dönüştürmek için neler yapabileceğinizi keşfedeceksiniz. Olumsuz düşüncelerinizi ve inançlarınızı ele almayı, doğaya uygun yaşam seçimleri yapmayı ve doğuştan gelebilecek kapasitenizi destekleyecek stratejiler geliştirmeyi öğreneceksiniz. daha da iyisi, bu anlayışlı kitap, gerçekten şifa veren şifa yolunun başlaması için bir yol, bir söz ve bir duadır.
+2 oy
vetre Rüya Bilgesi (541k puan)  
Yazar Hakkında
Eve A. Wood, MDHavva A. Wood, MD, ödüllü yazar Her Zaman Yardım Vardır; Her zaman umut vardır, tıbbi ve profesyonel yayınlar için sayısız makalenin yazarı, Masaj Terapisi Dergisi ve ulusal atölye ve konferanslarda sık sık konuşmacıdır. Wood haftalık haftalık bir radyo programına ev sahipliği yaptı. Bedeninizi, Zihininizi ve Ruhunuzu İyileştirmek on HayHouseRadio.com. Pennsylvania Üniversitesi Hastanesi İcra Kurulu, Pennsylvania Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev yaptı ve Arizona Üniversitesi Bütünleyici Tıp Programı Klinik Doçent olarak görev yaptı.

İlgili rüyalar

+1 oy
9 yorum 55 okuma
+16 oy
13 yorum 98 okuma
mustafaharputi 18 Eylül 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 56 okuma
mustafaharputi 6 Ağustos 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+2 oy
11 yorum 84 okuma
+3 oy
1 yorum 48 okuma
GmzKnr 2 Haziran Rüya kategorisinde GmzKnr Rüyakar (4.8k puan)   yazdı
+8 oy
30 yorum 206 okuma
mustafaharputi 20 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+18 oy
2 yorum 172 okuma
Kahin 21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Ustası (60.9k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 44 okuma
Eatapple 8 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Eatapple Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 44 okuma
Damla45123654 20 Eylül 2019 Tabir kategorisinde Damla45123654 Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 50 okuma
+2 oy
1 yorum 31 okuma
Mgka71 18 Temmuz Rüya kategorisinde Mgka71 Karabasan (496 puan)   yazdı
+7 oy
7 yorum 60 okuma
sokcu 24 Haziran Rüya kategorisinde sokcu Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 48 okuma
Aysegülpoyraz 24 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Aysegülpoyraz Rüyazede (1.0k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.6k düş-ünce

6.9k üye

485 Aktif
0 Üye ve 485 misafir
Bugün : 6225
Dün : 22162
Toplam : 30136080
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...