Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
2 okuma
Rüya kategorisinde
Ruyamda annemle once antartikada daha sonra çölde yürüdük. Daha sonra köyde anneannem ve dedemin mezarinin oldugu yere geldik birden. Yanlarinda annemin de mezar taşı vardı. Uyandığımda sabah ezani okunuyordu daha da fazla korktum.Annemin mezar taşının ustunde bir kiz vardi. Resim olarak. Bazi yerleri siyaha bazi yerleri beyaza boyanmisti. Dedemin mezar tasi bostu anneanneminki cok netti. Ben mezar tasini gordugumde hicbir sey yapamadim. Hava cok kapaliydi. Sanki yagmur yagacak gibi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 2 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
+1 oy
0 yorum 100 okuma
22 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
+5 oy
1 yorum 15 okuma
4 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 57 okuma
9 Haziran 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Sena yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
30 Kasım 2018 Rüya kategorisinde lider yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...