Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde
Selamunaleykum,

Rüyamda şuan lohusa olan kuzenime bir şey lazım oluyordu ve bende onu uğraşıp yapıyordum o da bana ilk önce sarı diye hatırlıyorum ama sonra gözüme pembe diye hatırladığım bir çanta hediye ediyordu ama Çok güzel bir çantaydı ve ben çok seviniyordum. Daha sonra mahallemizin imamıni görüyorum sanırım evlenecekmiş ama gelin çiçeğini bulamıyormuş bende ona evde olan düğün davetiyeleriyle gelin çiçeği yapayım da vereyim diye uğraşıyorum olmayınca da evde olan buket çiçeğini hatırlayıp onu parkta imama veriyorum.Daha sonra eve geliyorum odamda otururken bir tane arkadaşım geliyormuş bende üstüm şuan dağınık giyinip geleyim diyorum ama giyinemeden içerden anneannem ve annem ellerinde pastayla bana kutlama için giriyorlar mum üflemem için beklerken sanırım uyanıyorum gerisini hatırlamıyorum ama yorumunuzu çok merak ediyorum hayırdır inşallah

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 54 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
19 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Yunus Emre yazdı
+3 oy
0 yorum 43 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma
6 gün önce Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 15 okuma
13 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (366 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
24 Mart Rüya kategorisinde Hndn Rüyazede (131 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...