Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
yıllar önce şöyle bi rüya görmüştüm tanıdığım ama aramızda herhangi bir ilişki olmayan biri var bir bankın üzerinde oturmuştum .elimde bir çuvaldız vardı örgü örüyordum oda gelip sağıma  oturuyordu beni sevdiğini ve benimle evlenmek istediğini anlıyordum .iki üç tane genç kız yanımıza geliyordu ve ikimizin başına o zamanlar kullandığım kahverengi battaniyemi örtüyordular ve size sonunda olacak olan bu size yakışan  bu gibi şeyler diyordular ve bende bunun evlilik olduğunu anlıyordum. aradan çok yıl geçti bu arada onu hala  bekliyorum en son şöyle iki rüya gördüm: ilkinde bi masa başında oturmuş bi kağıdı imzalıyodu aynı kağıdı ve kalemi bana veriyordu ben imzalıyordum .ikncisinde: kız kardeşini gördüm kucağında en fazla üç aylık mavi tulum giymiş bir erkek bebek vardı çok tatlıydı yüzü  bana benziyordu soruyordum bu kim diye abimin oğlu diyordu adınıda sölüyordu iki ismi vardı ilkini hatırlamıyorum ikincisi ya batu ya da baturdu ilkin üzülüyordum sonra bana abim sevdiğiyle evlendi bi oğlu oldu diyordu o zaman seviniyordum sevdiği ben mişim ve sonunda benle evlenecekmiş gibi hissediyordum
aynı kişiyi yıllar önce yeşil bir balet kıyafetiyle görmüştüm

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.9k yorum

12.3k düş-ünce

2.4k üye

93 Aktif
3 Üye ve 90 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15490
Dün : 19605
Toplam : 11224431
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 719 e
  2. kuzgun - 33 e
  3. Karga - 32 e
  4. Yaren1989 - 22 e
  5. Likya - 20 e
  6. Rüya Tabircisi - 19 e
  7. Merve3434 - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...