Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
re istiyodu ben de tam elimi  uzatacakken ruyamda eski hirsizlik yaptigim is marketin sahibi toplanmis konusuyo oluyolar ve ben tam kozmtik urunune elimi uzatacakken eski market sahibi benim uzerime atliyo ve seni yakaladim hirsizlik yaparken  ve busefer işin bitti diyerek beni zorla götürüyor ve babamla kimin konustugunu gormedim ruyamda ama sonra ben o eski market sahibinin elinden kacip eve gidiyorum ve annemlere beni kurtarin diye yalvariyorum ama annemler sesini cikartmiyo babam ise beni evlatliktan silmis oluyo ve dayim gelince benim boyle bir kizim yok geregi neyse yapilsin diyo ve biz dışarıda konusurken annemlerle dayım arabasiyla polisleri alip geliyo ve polisler beni sorguluyolar ve bana bir kefil olsaydi işimiz kolay olurfu diyolar bende annemlere gitmeden bana kefil bulun beni cikarin diyorum annem tamam diyor ama birsey yapmiyor ve sonrasinda zaten uyandim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 27 okuma
+2 oy
1 yorum 21 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
6 Ocak Rüya kategorisinde Murat mert yazdı
+3 oy
1 yorum 30 okuma
27 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Papatyam yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
+2 oy
0 yorum 23 okuma
30 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Büşra yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
20 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...