Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+11 oy
41 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (209k puan)  
Merhaba herkese :)
Rüyamda bir otopark var oraya park edilen arabalar kontrol ediliyor. Bunun nedeni de arabada siyasi kağıtlar vb. olması. Ablama durma buraya arama yaparlar dedim durdu.
3 güzel giyinmiş kadın geldi,üstlerinde lacivert etek-gömlek takım var. Arabada olan her şeye baktılar. Çantalarımı gösterdim içinde kitap vardı,bagaj felan her yere baktılar. Arabada da bir şey bulamadılar. Daha sonra bir eve aldılar bizi yerde bitkiler var bir şeyler dikmişler onlara basmadan yürüyoruz,yerde birden ateş çıkıyor birisi söndürüyor. Sonra boş bir eve girdik bekledik,bizden başka insanlar da vardı ilk başta tanımadım kimseyi. Daha sonra bahçeyi tamamen hortumla yıkadı bir adam tertemiz oldu. Biz dışarı çıktık. Dizimi geçmeyen sular vardı 5 tane kadar onların içine girdik birkaç kez. Bu sular temiz, girdiğimiz yer de temiz eğlenmek için bize yaptırdılar. Ordakiler bize kötü davranmadı. Daha sonra oradaki girdiğimiz boş ev 2 katlı bir sürü odası bulunan bir eve dönüştü. Yukarıda bulunan odalardan birine çıktım küs olduğum erkek arkadaşımı gördüm o da burdaymış.(Yakın zamanda yolda karşılaşmıştık bu kişiyle bir yerden geliyordu) Bu kişi evin sahiplerinin kızının odasında oturuyordu bende bir odada. Daha sonra o kalktı ben evi gezmeye başladım,kızın pembe odasına girdim başka odalara baktım. O da benimle gezdi ama konuşmadık. Daha sonra önemli bir şey için üstümü değiştirip güzel şeyler giymeye başladım. Yapılacak olan party gibi bir şey olabilir ve ben buna hazırlandım. Ve bu kıyafetler ev sahibinin kızının,odasına girdiğim kızın. Onun elbiselerinden fuşya bir tane giymişim daha sonra çıkardım uzun turuncu bir elbise giydim,uzun siyah topuklu ayakkabıyla. Daha sonra erkek arkadaşım fuşya giy dedi ben fuşya giydiğimi hatırlamıyorum o söyledi bana.Aşağı indim annem de gelmiş elbisemi gösterdim bana farklı kot elbiseler gösterdi. Ben onları istemedim üstümdeki elbiseyi beğendim. Tekrar fuşya elbiseyi giymek için yukarı çıktım. Elbisemi tuttum uzun bir basamak var ordan tek başıma çıktım. Çıkınca ev sahibi aile geldi yanıma tanımıyorum kim olduklarını. Kız bana yardımcı olmaya çalıştı. Benden de çok küçük bir kızdı.
Üstümü giyip çıkartırken kendimi hatırlamıyorum giyidikten sonra çıktığımı hatırlıyorum. O kişi bilinçaltı olabilir çokta önemli değil onun olması.
Yorumalarsanız çok sevinirim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+9 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
araba kontrolü hayatının akışında çekindiğin yada kendini baskı altında tutan bir durumu gösteriyor aslında herhangi bir sebep olmasada birilerinin tavrı sende psikolojik bir baskı oluşturabilir. eve girmen muhtemelen birisiyle konuşma ve tanışmanla alaklı olabilir bitkiler sebebiyle de hassa kırılgan ve umutları yeni başlayan birine benziyor  yada sen yeni bir umudu canlandırmaya çalışıyorsun.ateş sebebiylede bu kişinn erkek olduğunu düşünüyorum ve bu kişin engellenmesi söz konusu  muhtemelen o kişinin enerjisini kırıyorlar yada sana öyle gösteriyorlar. senin enerjinide kırıyor olabilirler bazı insanlar tavırlarıyla belkide bunu sen düşünüyor olabilirsin. boş oda  boş ev ise ya enerjini duygularını boşaltman gereğini gösteriyor yada seni boşlukta bırakan kişileri gösteriyor, . belkide sen boşluğa düşmüşsün odalar genelde istekleri yada evliler için aileyi temsil ederler. küstüğün erkek ve kız burası zihnindeki bir duruma benziyor.elbise giymen ve farklı renklerin çağrışımı karışık ilgilerini ve hızlı değişkenliklerini gösteriyor dışarıdan ilgi bekldiğini ancak fikirlerininde sürekli değiştiğini düşünüyorum. belki bir haber bekliyorsun aradığın bir cevabı arıyorsun o evin içinde . ayakkabı giymeniide değerlendirirsek kendine ihtimam yani özen gösterdiğini söyleyebiliriz ancak giyip çıkarmak ve elbise giyme konularına ise ekleme olarak belki duygularını açıkkça değilde görsel bir şekilde anlatmaya çalıştığını ve gene duygularını gizlemeye çalıştığını da ekleyebiliriz. annenle uyuşmadığınız bir nokta olabilir annenin istekleri sıkıcı senin isteğin ise rahat hareket etmek olabilir ancak basamakları çıkman rüyanın bana göre en iyi tarafı başarma azmini gösteriyor. kendi yaşamından çıkıp farklı şeyler yapma ihtiyacın öne çıkıyor ancak net değil bir boşluk var yani bir beklenti olabilir belki beklentilerin başkalrıyla iletişim ve bir bağ yönündedir yeni bir çevre arkadaş grubu ve duygusal bir durum olabilir.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Çok teşekkür ederim,yine beni bana anlattınız yorumunuzla :)
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 42 okuma
tubiko81 11 Kasım 2020 Rüya kategorisinde tubiko81 Karabasan (731 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 101 okuma
Likya 13 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (431k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...