Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda kendimi beyaz bir yorganin altinda gordum,yorganin altindan eski eşimi ve ailesini izliyordum ve beni gorduklerinde barismak istediklerini soylediler kabul ettim ve evlerine gittim sonra ise kactim oradan,ailemin yanina döndüm ,yorumlarsaniz sevinirim

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
Seni istiyor eski eşin hala ve ailesine sürekli senden bahsediyor sen şuanki halinden memnunsun geri dönmeyede niyetin yok

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 5 okuma
16 Mart Rüya kategorisinde Aysel yazdı
0 oy
1 yorum 8 okuma
14 Mart Rüya kategorisinde Cemilekkk yazdı
0 oy
1 yorum 11 okuma
14 Mart Rüya kategorisinde Nurtuba yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
+2 oy
1 yorum 23 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
16 Mart Rüya kategorisinde Aysel yazdı
+2 oy
0 yorum 82 okuma
22 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
15 Mart Rüya kategorisinde Cemilekkk yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...